Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 09:38
nie działa klakson.
Autor Wiadomość
 tasiorek23



Informacje
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 5 Wrzesień 2010, 15:35   

Witam
po rozebraniu kierownicy okazało się, że taśma która jest pod poduszką jest urwana. niestety koszt takiej taśmy na allegro to 120 zł. a używanej kierownicy bez poduszki ok 30-50zł. po wypłacie od razu się za to zabieram :)
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 6 Październik 2011, 19:58   

Żeby nie zakładać podobnego tematu podepnę się pod ten gdyż problem jest dokładnie taki sam. Otóż mój trąbista powoli ale równomiernie tracił głos. Dziś się za to zabrałem i po podłączeniu klaksonu na krótko działa bardzo wyraźnie toteż jest sprawny. Aby nie robić podwójnej roboty prze okazji połatałem kable bo widać że już ktoś przy nich grzebał. Mam przeczucie że mój problem tkwi w kierownicy bo jeszcze jakiś czas temu w pewnym położeniu klakson wydawał dźwięk. Posiadam kierownicę z poduchą taką jak na foto niżej i chciałbym się dowiedzieć jak się do niej dostać do środka. Widziałem że mniej więcej opis dał Finos ale nie wiem jak zdjąć ten przód aby ujrzeć poduszkę powietrzom i sprawdzić taśmę o jakiej piszę tasiorek23. Nie chciałbym aż tak rozwalić sobie kierownicy bo często jej używam (hehe) dlatego wolę zapytać jak się do tego zabrać.

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ kierowniczy » nie działa klakson.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.