Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:02
Corsa 1.4 16v B
Autor Wiadomość
 Sestek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Wrzesień 2009, 19:29   Corsa 1.4 16v B

Witam! Zastanawiam sie nad kupnem tej corsy: http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9487757 . Chciałbym wiedziec co o niej sądzicie? Opłaca sie brac? Może udało by mi się stargowac do 7000 a może nawet więcej. Wersja Joy miała wspomaganie bo nie mogę nigdzie znaleźc informacji? Wiem ze to troche głupie pytanie, ale jak sprawdzic czy posiada wspomaganie? Będzie to moje pierwsze auto :)
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 16 Wrzesień 2009, 19:57   
   Moje auto: Opel Astra G


Ładna Corsa. To, co zwróciło moją uwagę to fakt, że brak informacji o bezwypadkowości- więc trzeba to sprawdzić. Wizualnie (ze zdjęć) wygląda, że przód prosty, tył też (emblematy we właściwych miejscach).
Z wersjami wyposażenia różnie bywa- temat już kiedyś poruszaliśmy na forum. Np wersja City wersji City nie jest równa, podobnie może być z JOY, gdzie jedna np. ma tylko szyberdach, a Twoja np. klimę. W komorze silnika nie widzę pompy wspomagania więc bolid pewnie go nie ma :) I czego nie ma jeszcze... rury doprowadzającej zimne powietrze do puszki powietrza :P

Fajnie, że auto już po opłatach- zostało tylko zarejestrować i zapłacić OC. Ponegocjować należy :D 1000zł myślę, że da się ugrać, jak autko ma jakieś braki, ryski itp. 500zł to absolutne minimum w negocjacji :)
Pozdrawiam :ok:
 
 
     
 pucinmz



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 91
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17 Wrzesień 2009, 11:12   
   Moje auto: Vectra C


Zgadzam się z Lukbud'em, negocjacje można prowadzić zawsze, te 500 zł powinieneś jeszcze ugrać. Poza tym autko naprawdę zadbane. Na to co pokazują zdjęcia też bym go brał. Choć ja osobiście nie lubię jak silnik przy sprzedaży jest tak doczyszczony, przed kupnem polecam paro kilometrową przejażdżkę.
 
 
     
 Periusz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Wrzesień 2009, 17:01   

Ja proponuje na kanał go zabrać lub do mechanika na jakaś krótka kontrole warto czasem wydać 100zl na sprawdzenie niż kupić kota w worku!!! Moja osobista zasada :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.