Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 17:28
Nawiew - padł przy przekręcaniu kluczyka
Autor Wiadomość
 extreme-media
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 11:17   Nawiew - padł przy przekręcaniu kluczyka

Witam.
To mój pierwszy post na tym forum :-) pozdrawiam.

Mam problem i proszę o pomoc (jest podobny temat - mój problem jest inny, więc proszę nie odsyłać mnie...).

Posiadam manualną klimę, w gorący dzień zgasiłem silnik zostawiając regulator na "IV", wcześniej tylko kliknąłem wyłączenie klimy. Wróciłem do autka i po przekręceniu kluczyka wentylator zdechł. Wcześniej wszystko było ok, każdy bieg działał, więc śmiem twierdzić, zę nie jest o sprawa rezystora.

Sprawdziłem bezpieczniki pod maską i wszystkie są OK. Czy może mi ktoś pomóc? Może są jeszcze jakieś zabezpieczenia wentylatora nawiewu? Jakby ktoś podrzucił, który to dokładnie bezpiecznik/bezpieczniki odpowiadają za wentylator? Bo sprężarka działa i po wciśnięciu przycisku klimy załącza się.

Acha, jeszcze po sprawdzeniu wszystkich bezpieczników, po włączeniu zapłonu zapaliły mi się kontrolki kierunkowskazów (na bez przerywania).

Corsa C, 2001, 1,7 DTI

Za wszelką pomoc wielkie dzięki... Postaram się odwdzięczyć w przyszłości - Corsę mam od koło roku, trochę już wiem, wszelkie wymiany i naprawy robię samodzielnie, ale z elektroniką pierwszy raz mam o czynienia...
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 4 Czerwiec 2009, 19:55   

Na dzień dobry nagradzam cie warmem za to ,że nie odwiedziłes działu z powitaniami tylko od razu pier...nam smuty co ci sie popsuło.
Klub to nie pogotowie ratunkowe.
Najpierw naucz się pewnych zasad.
Najpierw się przedstawiamy i opisujemy siebie oraz swoje autka a ty co?

... a jak sie sprujesz i zaczniesz bluzgać to juz tu na forum nie wejdziesz.
Od dziś twarde zasady i nie ma wybacz !!!!!!!!
dość ...

odnośnie pytania to padł wlącznik oporowy dmuchawy
regeneracja lub wymiana za min 150zł
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Wyposażenie wnętrza » Nawiew - padł przy przekręcaniu kluczyka
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.