[ inne] Grawer pleksi z podświetleniem LED

Czy jesteś zainteresowany zakupem pleksi?
Tak
33%
 33%  [ 1 ]
Nie
66%
 66%  [ 2 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
 dawpio



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 131
Skąd: Gdynia/Rekowo Górne
  Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 20:17   [ inne] Grawer pleksi z podświetleniem LED
   Moje auto: VW Passat B4 1,9 TDI


Witam,
Istnieje możliwość zamówienia pleksi z grawerem oraz podświetleniem LED. Planuje ją zamówić. Pomyślałem także o zamówieniu grupowym. Jestem w kontakcie z producentem i powiedział, że przy większym zamówieniu dostaniemy rabat (wysokość rabatu zależy od ilości zamówionych sztuk)
Teraz trochę danych:
Zasilanie- 12V (podłączając kabelki pod głośnik obrazek będzie mrugał z basem) można także zakupić zasilacz (koszt 40zł)
Grubość pleksi- 8mm
Kolory podświetlenia- niebieski, czerwony, zielony, biały neutral
Wielkość- 20cm x 30cm.
Cena bez rabatu 40 zł + przesyłka
Jeśli chodzi o montaż to wszystko zależy od naszej inwencji twórczej. Myślałem o tym żeby wywiercić otwory i przykleić do szyby na jakieś przyssawki np. na tylną szybę. Dodatkowo z jednej strony jest profil aluminiowy ok 1,5cm wysokości, więc może to wykorzystać. Czekam również na wasze propozycje dotyczące montażu. Osobiście uważam że to fajny gadżet do naszych Cors. Idealne rozwiązanie na zloty i spoty oraz różne imprezy okolicznościowe. Została jeszcze sprawa projektu. Na pewno będzie tam logo klubowe. Jeśli może ktoś zrobić jakiś projekt byłbym wdzięczny. Jeśli będą jakieś pytania to postaram się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.
A to przykład takiej pleksi:

Jak bedzie gotowy projekt to będzie można zamawiać a następnie uzgodnię rabat z producentem.
Ostatnio zmieniony przez dawpio 25 Kwiecień 2010, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 20:48   
   Moje auto: Porshe 911


projekt w czym? jakie rozszerzenie?

pomyślałem by taką płytę podłączyć pod światło stop!
logo plus napis stop ( oczywiście czerwone) tylko jak przepisy zrd?
 
     
 dawpio



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 131
Skąd: Gdynia/Rekowo Górne
Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 20:55   
   Moje auto: VW Passat B4 1,9 TDI


Myślę że najlepsze byłoby rozszerzenie .cdr. Całkiem dobry pomysł. Taki trzeci stop :fkc:
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Kwiecień 2010, 22:20   

dawpio napisał/a:
można także zakupić zasilacz (koszt 40zł)


W to się nie pchajcie, zwykły zasilacz na 12V (bo taki potrzebny) kosztuje góra 20 zł


Co do zastosowania jako stop, za Dziennik Ustaw z 2003 r. Nr 32 poz. 262 :

hamowania "stop": kategorii S3 (środkowe, zgodnie z oznaczeniem homologacyjnym) (...) Środek światła powinien leżeć w środkowej wzdłużnej płaszczyźnie pojazdu. Dolna krawędź powierzchni świetnej nie niżej niż 150 mm poniżej dolnej krawędzi szyby tylnego okna i nie mniej niż 850 mm od nawierzchni; górna krawędź powierzchni świetnej powyżej górnych krawędzi świateł S1 lub S2 (...) 3) jeśli jest umieszczone wewnątrz pojazdu, nie powinno być uciążliwe dla kierowcy przez odbicie od zwierciadeł lub innych powierzchni odbijających, np. tylnej szyby

Pomijając już odbicie od szyby, większym problemem przy takim zastosowaniu była by wymagana homologacja. Na pewno jakiś patrol by się przyczepił
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Kwiecień 2010, 23:43   

Ja jak już bym się na takie coś miał pisać to tylko jako jakaś osłona sabwoofera albo wzmaka...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Gadżety klubowe
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.