Przesunięty przez: Kaszubski
20 Marzec 2016, 00:16
Kierownica corsa B - zmiana
Autor Wiadomość
 Fazi


Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 16
Skąd: Gniezno
Wysłany: 28 Maj 2009, 23:42   Kierownica corsa B - zmiana

Witam , w swojej corsie posiadam standardową kierownicę 2-ramienną.
Chciał bym zmienić ją na kierownicę 3-ramienną z corsy b lub astry2 (są takie same) i moje pytanie jest następujące , czy kierownica ta będzie pasować w miejsce seryjnej i czy taśma od klaksonu będzie miała te sama kostkę ?? Jestem w tych sprawach zielony i proszę o w miarę szczegółową odpowiedz. Pozdrawiam.
 
 
     
 pico8
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Maj 2009, 01:50   

Kiedys taka operacje robilem w astrze. Zakladalem do niej kierke z vectry i pasowala bez problemu. Tasma ma te same wtyki i wieloklin tez ten sam.
Przypuszczam ze bedzie ci pasowac :)
 
     
 Fazi


Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 16
Skąd: Gniezno
Wysłany: 29 Maj 2009, 08:22   

Wielkie dzięki , teraz tylko poszukać czegoś na necie w dobrym stanie i w dobrej cenie , a zdarzały się takie , a nie chciałem kupować bo nie wiedziałem czy spasuje. Dzięki Pozdrawiam !

A pozwolę sobie jeszcze spytać o jedną rzecz , a nie chce zakładać kolejnego tematu , chodzi mi o wspomaganie kierownicy . W swojej corsie nie posiadam wspomagania a chciał bym założyć. Widziałem kiedyś na aukcjach że ktoś wystawił wspomaganie do corsy b elektryczne z jakimś tam systemem . Wygląda tak jak by miał ten zespół być zamontowany między kołem kierownicy a krzyżakiem przed ścianą grodziową. Ma silniczek i jakąś skrzyneczkę i wiązkę przewodów. I teraz zastanawia mnie jedno , czy bym to mógł zamontować u siebie i pod co bym musiał się podpiąć ?? Czy by to działało poprawnie ? Ma ktoś tak lub miał z tym styczność ?? Mile widziana odpowiedz =]
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Maj 2009, 15:12   

Odnośnie wspomagania: opcja SZUKAJ na forum! I napisz wtedy pytanie w odpowiednim temacie (który juz jest).
 
     
 Fazi


Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 16
Skąd: Gniezno
Wysłany: 11 Lipiec 2009, 10:07   

Poruszę jeszcze raz temat , czy kierownica od corsy c będzie pasować do corsy B ? bo jest okazja kupić a nie wiem czy sie nie wtopie. Szybka odpowiedz mile widziana :/
 
 
     
 corsafan
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Luty 2010, 12:43   Kierownica Corsa B

Mam pytanie: Czy do corsy B 94r. pasowałaby kierownica z astry G a jeśli nie to czy można zmienić kierownicę na oplowską oprócz sportowej? Z góry dzięki za odpowiedź. :ojj: :ojj:

kolego - opcja szukaj
temat przenoszę
oli
Ostatnio zmieniony przez 25 Luty 2010, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Luty 2010, 12:56   

corsafan napisał/a:
Czy do corsy B 94r. pasowałaby kierownica z astry G

powinna pasować
corsafan napisał/a:
jeśli nie to czy można zmienić kierownicę na oplowską oprócz sportowej?

można
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 25 Luty 2010, 13:19   Re: Kierownica Corsa B
   Moje auto: ASTRA G


corsafan napisał/a:
Czy do corsy B 94r. pasowałaby kierownica z astry G


śmiem twierdzić, że nie bo w 97r. opel zmienił wieloklin. Przymiarka rozwieje wszelkie wątpliwości
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Luty 2010, 13:54   

:wstyd: -przepraszam mój błąd - pomyliłem astre G z astrą F

spidan, masz racje - poza tym w astrze g już raczej będzie poduszka powietrzna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ kierowniczy » Kierownica corsa B - zmiana
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.