Corsa 1.4 by ilmi
Autor Wiadomość
 ilmi



Informacje
dolnoslaskie

Imię: Ilona
Pomogła: 6 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 56
Skąd: Jelenia Góra
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
  Wysłany: 27 Maj 2009, 20:42   Corsa 1.4 by ilmi
   Moje auto: Vectra C


Witam.

Chciałam Wam zaprezentować moją Corsę. Kupiłam ją w czerwcu 2007r. Autko było sprowadzone z Niemiec.

Model: Corsa B
Rok produkcji: 1994
Silnik: 1,4 8V
Układ wydechowy: seria
Układ napędowy: seria
Felgi: 14” L802
Wyposażenie: el. szyby, centralny zamek, alarm + pilot, szyberdach

Tak wyglądała jak ją kupiłam:






Od razu wymieniłam: rozrząd, filtry, płyny. Kolejną rzeczą były progi bo od środka zaczynało już je zżerać. Później przyszedł czas na wymianę klocków, tarcz hamulcowych i amortyzatorów. Następnie akumulator, felgi aluminiowe i nowe oponki (lato + zima). Przyciemniłam boczne szybki i teraz autko wygląda tak:








Przede mną jeszcze wiele zmian w mojej Corsie, ale teraz jeszcze nie zdradzę co mam w planach. Każdą zmianę postaram się na bieżąco pokazywać.
Ostatnio zmieniony przez 11 Październik 2010, 20:23, w całości zmieniany 11 razy  
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 27 Maj 2009, 20:48   
   Moje auto: VW Golf 4


Bardzo ładna Corsa :) felgi ładnie dobrane :) szybki również fajnie zrobione :) powodzenia w dalszych zmianach samochodu :)
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 27 Maj 2009, 20:58   

No Corsinka cacy :super: i w końcu wiem jakiej mam szukać :ok: I znaczek FKC widzę. Odklej sobie jeszcze emblematy z tylniej klapy. Powodzenia w przyszłych modach.
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 27 Maj 2009, 21:08   
   Moje auto: ASTRA G


no koleżanko Ty już na światłach zdążyłaś powiedzieć, że moje corsiątko jest ok :P teraz kolej na mnie. Autko super ale to super prezentuje się na tych felach :P
Silnik ???? chiałbym mieć taki :rotfl: a wyposażenie też przyzwoite.
Powodzenia w modach i do zobaczenia na najbliższym spocie ;)
 
 
     
 Gnejsik


Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Rybnik
Wysłany: 27 Maj 2009, 21:34   

No no no :) ładniutka ta corsa ;) tylko jakos ten przód mi nie pasuje... spraw sobie chocby poliftowy zderzak lakierowany w kolor bedzie duuuuuzo lepiej :) ale i tak bardzo mi sie podobają felgi i te szybki... jednak to pasuje :)

pozdrawiam i powodzenia zycze :)
 
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 27 Maj 2009, 22:37   

No i kolejna czarnulka w naszym gronie :rotfl: świetne fele koleżanko ;) Pozdrawiam serdecznie!
 
     
 ilmi



Informacje
dolnoslaskie

Imię: Ilona
Pomogła: 6 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 56
Skąd: Jelenia Góra
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 28 Maj 2009, 09:00   
   Moje auto: Vectra C


Finos napisał/a:
Odklej sobie jeszcze emblematy z tylniej klapy.


Już niedługo nie będzie żadnych emblematów ani z tyłu na masce, ani na drzwiach i ten z przodu też będzie wyrzucony.

Gnejsik napisał/a:
spraw sobie chocby poliftowy zderzak lakierowany w kolor


W pierwszej wersji zderzaki miały być lakierowane w kolor ale ostatecznie zdecydowałam się na coś innego. Już mam wszystko przygotowane, teraz tylko czekam aż osoba która będzie mi to wszystko robić znajdzie chwilę czasu.
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28 Maj 2009, 09:21   

Wielkie brawa.... Mody robione z rozmysłem, a nie na wariata... Jeszcze raz gratuluję.
 
 
     
 Norek



Informacje
podkarpackie

LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 28 Maj 2009, 16:41   

elegancka corsa :ok: fele spoko pasują , gratki ! pozwodzenia w dalszych modach :] pozdro
 
 
     
 adri4n
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 15:40   

ilmi, jak najbardziej pozytywnie :ok: za kolor :ok: za felgi :ok: - chociaż mogły by być chociaż o cal większe...
powodzenia w pracach nad autkiem... Ps. oby jak najszybciej to nastąpiło. bo jestem ciekaw efektu w czarnych barwach.
Może jakaś sesyjka zdjęciowa?? Black & White?? :) hehe
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 15:59   

ilmi, jak tam pracę nad Corsami? Będzie GSi na 9 Sierpnia?
 
     
 ilmi



Informacje
dolnoslaskie

Imię: Ilona
Pomogła: 6 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 56
Skąd: Jelenia Góra
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 17:44   
   Moje auto: Vectra C


adri4n napisał/a:
ilmi, jak najbardziej pozytywnie :ok: za kolor :ok: za felgi :ok: - chociaż mogły by być chociaż o cal większe...


Zastanawiałam się nad 15" ale doszłam do wniosku że na nasze drogi lepsza jednak będzie ciut mniejsza felga ale za to wyższa opona, chociaż wiem że autko z większą felgą i niższą oponą o wiele lepiej się prezentuje.

Finos napisał/a:
ilmi, jak tam pracę nad Corsami? Będzie GSi na 9 Sierpnia?


W mojej czarnej Corsince na razie nic nie robię, bo usilnie poszukuję GSI. No i niestety ale chyba do 9 sierpnia nie będzie jeszcze pięknej GSI. Bo po pierwsze jest ich bardzo mało i jak już upatrzę sobie jakąś z wyposażeniem które mnie interesuje to zawsze ktoś z przed nosa mi ją sprzątnie!!! :mur:
Rano pojawia się ogłoszenie, ja w pracy sobie na szybko wszystko przestawiam żeby następny dzień mieć wolny, żeby móc po nią pojechać ( a jak na złość wszystkie są min. 300 km ode mnie!) dzwonię jeszcze przed południem do gościa, umawiam się na następny dzień a jeszcze tego samego dnia koleś ją sprzedaje! :krzeslem:
Tak jest za każdym razem! Już 6 takich pięknych GSI mi sprzątneli sprzed nosa! :mur:
 
 
     
 cwirus88



Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 67
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 18:17   

ale po co ci Gsi?! przecież masz x14xe pod maską. za kasę którą wsadzisz w gsi zrób dolot ala mantzel, kolektor 4-2-1, wydech 2" i masz 100+ na wejściu.
 
 
     
 ilmi



Informacje
dolnoslaskie

Imię: Ilona
Pomogła: 6 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 56
Skąd: Jelenia Góra
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 18:23   
   Moje auto: Vectra C


cwirus88 napisał/a:
ale po co ci Gsi?! przecież masz x14xe pod maską. za kasę którą wsadzisz w gsi zrób dolot ala mantzel, kolektor 4-2-1, wydech 2" i masz 100+ na wejściu.


Ja Mam 1,4 8V Moc: 60 KM (44 kW) Ona jest naprawdę bardzo słabiutka!
 
 
     
 cwirus88



Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 67
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 18:24   

w pierwszym poście napisałeś 1,4 16v...
 
 
     
 ilmi



Informacje
dolnoslaskie

Imię: Ilona
Pomogła: 6 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 56
Skąd: Jelenia Góra
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 18:27   
   Moje auto: Vectra C


cwirus88 napisał/a:
ale po co ci Gsi?! przecież masz x14xe pod maską. za kasę którą wsadzisz w gsi zrób dolot ala mantzel, kolektor 4-2-1, wydech 2" i masz 100+ na wejściu.


Ja Mam 1,4 8V Moc: 60 KM (44 kW) Ona jest naprawdę bardzo słabiutka!
Po za tym ja szukam Corsy która będzie już miała w wyposażeniu ABS, wspomaganie kierownicy, poduszkę powietrzną, el. lust. i może nawet klimatyzację (ale to już nie koniecznie), u mnie mi tego brakuje, a najbardziej to wspomagania!

[ Dodano: 20 Lipiec 2009, 19:29 ]
cwirus88 napisał/a:
w pierwszym poście napisałeś 1,4 16v...


Oooo!! Pomyłka!! Nie zauważyłam tego. Już poprawiam.

No i nadszedł dla mnie czas pożegnania się z moją Corsinką! :zalamany:

http://otomoto.pl/opel-corsa-b-C9535188.html

Szkoda mi ją sprzedawać bo naprawdę świetnie mi się sprawowała, nigdy nie miałam z nią żadnych problemów.

[ Dodano: 19 Sierpień 2009, 21:49 ]
Dzisiaj pożegnałam się z moją Corsinką, ale dalej będzie można ją spotkać na Jeleniogórskich drogach. :)

[ Dodano: 19 Sierpień 2009, 22:03 ]
Ale tak szybko z wami się jeszcze nie rozstanę!!! :D
Już niedługo zaprezentuję wam moje nowe autko! :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez 11 Październik 2010, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 adri4n
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 21:59   

ilmi napisał/a:
cwirus88 napisał/a:
ale po co ci Gsi?! przecież masz x14xe pod maską. za kasę którą wsadzisz w gsi zrób dolot ala mantzel, kolektor 4-2-1, wydech 2" i masz 100+ na wejściu.


Ja Mam 1,4 8V Moc: 60 KM (44 kW) Ona jest naprawdę bardzo słabiutka!


niby słabiutka ale jednak swoje potrafi ;)

ilmi, zrób ta czarnulke co masz w body kit i będzie pięknie :)
 
     
 ahela



Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 51
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Bogatynia
Wysłany: 10 Sierpień 2009, 10:33   

Twoja czarnula jest również piękna.Czarny kolor świetnie współgra z felami,całość rewelka.Może jakaś fotka z wnętrze Twojej damy?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa 1.4 by ilmi
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.