Przesunięty przez: Kaszubski
20 Marzec 2016, 00:23
wkaźnik poziomu paliwa
Autor Wiadomość
 plucik4



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 133
Skąd: Łazy
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 24 Maj 2009, 17:09   wkaźnik poziomu paliwa

witam zwracam się z pytaniem do reszty użytkowników opelków. Chodzi mi o wkaźnik poziomu paliwa. Strasznie drażni mnie bo wskazówka podnosi się baaaaaardzo powoli po przekręceniu kluczyka i równie wolno opada. Czy to tak ma być? Jeśli nie, to jak to naprawić? to taka drobnostka, ale denerwująca heh..
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Maj 2009, 17:25   

Corsa juz tak poprostu ma - to nie jest usterka.
 
     
 szczurek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Maj 2009, 20:31   

mnie bardziej denerwuje jak przy dodawaniu gazu wskaźnik paliwa idzie ku zeru :zdegustowany: ale jak czytałem na forum to też nie jest usterką tylko po prostu tak jest :suchy:
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Maj 2009, 21:34   

tak a mnie wkurza jak skręce ostro ( naprawde ostro ) w lewo to zatrzymuje mi się wskaźnik paliwa na samym dole i jak nie poszarpie we wszystkie strony samochodem to nie wyskoczy .... i teraz to chyba usterka?
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 24 Maj 2009, 22:01   
   Moje auto: VW Golf 4


ja miałem inny objaw ale to było jak jechałem po A4 i musiałem szybko reagować bo miałem troszkę ponad 150km/h i wykonałem manewr z lewego pasa na awaryjny i z powrotem (inaczej miałbym klepke :wstyd: ) po powrocie na lewy pas wskaźnik poziomu paliwa był na rezerwie i nic nie dało się zrobić. na drugi dzień po pracy zabrałem się za to.dźwignąłem tylnie siedzenie odkręciłem "smoka" (kumpel mi to tak powiedział ...nie znam fachowej nazwy :P ) pływak mi przeskoczył i się zawiesił.odwiesiłem go wkręciłem wkręt i wiem ze już pływak nie przeskoczy :) dodam że przy tym zabiegu trzeba mieć jak najmniej paliwa z tego względu żeby móc spokojnie powyciągać graty z baku i je z powrotem włożyć.
 
 
     
 Getik



Informacje
podkarpackie

Wiek: 45
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 40
Skąd: Dębica
Wysłany: 26 Maj 2009, 20:49   

no dokładnie, ja po skręcie w prawo mam np. więcej paliwa, a w lewo jakoś tak mniej... hehe :hyhy:
 
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 26 Maj 2009, 21:09   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Getik napisał/a:
o dokładnie, ja po skręcie w prawo mam np. więcej paliwa,

dlatego tak lubie zakręty w prawo.......
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ paliwowy » wkaźnik poziomu paliwa
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.