kolejny bezzsensowny OT na temat oseefce
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 23 Maj 2009, 07:52   
   Moje auto: Porshe 911


Cytat:
Niedzielny spot jest aktualny, jezeli mielibyscie ochote na spotkanie, serdecznie zapraszamy, nikt nie zamierza dzielic ludzi na "wy jestescie z FKC" "my z OCFC"


no ale jeżeli przeczytałeś temat to widzisz że jednak ta bariera jest zamknięta przez Administratorów OCFC!

myślę że temat został wyczerpany :looka:
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 10:15   

Do montana1985:

Tak samo jak PiotrK65 i ja starałem się coś zrobić żebyśmy się spotkali , jest u was na forum teamt o spotach pomorskich , wypowiedziałem się tam i zaproponowałem dwa terminy spotów czyli czwartki 21:30 i soboty 15:00 pas startowy , oczywiście odrazu zostałem zje :cenzura: i był koniec tematu , a nie sorki nie koniec koleś od was namawiał mnie żebym przeszedł do OCFC .... yyyyyy .... chyba troche nie na miejscu takie coś
 
     
 pico8
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 12:44   

A Wy dyskutujcie dalej. Gra nie warta swieczki. OCFC nie chce integracji to nie,nie ma straty zadnej.
Lepiej zajac sie sprawami na FKC i gonic tych co prubuja cos namieszac ;)
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 14:13   

Ło, ale pojechaliście temat.

Ale jaki to ma sens? Oni są bardziej jak klub Calibry, więc po co się zniżać do ich poziomu? Nie ma co rozmyślać nad tym, że dwa kluby dzielą ludzi, bo tak nie jest. Klubów Mercedesa jest klika. Były dwa duża. Jeden się wykruszył, bo był źle zażądany i większość osób przeszła do tego lepszego. Z Corsą też tak będzie. Prawdziwy klub będzie tam, gdzie będzie kultura, szacunek i porządek! :)

Zatem ten temat jest wg mnie bez sensu. Każdy może sobie wybrać gdzie chce być, z kim się identyfikować. To też pewien przejaw demokracji. :)

PS Widząc jak działa ten drugi klub, ciesze się, że Google.pl skierowało mnie do Was :super:
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 15:45   

Temat zamykam - moim, skromnym, zdaniem nie ma sensu dalej ciągnąc tej dyskusji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » kolejny bezzsensowny OT na temat oseefce
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.