Corsa A by Pavel1088
Autor Wiadomość
 pawel1088


Informacje
pomorskie

Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20 Listopad 2009, 16:33   

W corsie na pewno nie bedzie gazu , on sie nadaje do zapalniczek i VW :
 
 
     
 max
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Listopad 2009, 12:38   

Mamy coś innego, swojego rodzaju rodzynek. Czekamy na fotorelacje i dalsze mody. Superrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!
 
     
 nati
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2009, 15:24   

Tak fajnie szło ci z poprzednim autkiem że z niecierpliwoscią czekamy na mody tej nowej!!!
 
     
 pawel1088


Informacje
pomorskie

Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 31 Grudzień 2009, 11:37   

Długo się nie odzywałem TR-ka ma się dobrze , nabija kilometrów w nie zmienionym stanie od kupna , jakiś czas temu kupiłem do niej niepordzewiały komplet drzwi. od początku roku mam zamiar za nią się zabrać .

A tym czasem w moim skromnym garażu pojawił się nowy nabytek w świetnej cenie z przeznaczeniem na części . :ojj:








Krótki opis ; Wersja joy , silniczek to dość żwawy 1.4s(75KM) na gaźniku wraz z krótką skrzynią biegów (co najbardziej cieszy), elektryczne szyby , centralny zamek , pół kubełki , zegary z obrotkiem , podświetlane daszki przeciwsłoneczne - większego wypasu w CA nie było.

Edit 26.06.2010
Długo się nie odzywałem , przez ostatni czas dużo sie działo z Corsiną w okresie zimowym wziołem udział w dwóch edycjach zawodów SRT Winter Challenge (rozgrywane w formule time atack )które odbywały się na lotnisku w Borsku.

Od początku maja zabrałem sie za swapa do Corsy ;





Po miesiacu zmagania z corsa udało mi sie :
Ogarnać jako tako blacharke ,
Wstawić:
- wnetrze gsi
-nowe drzwi wraz z elektrycznymi szybami
-silnik , skrzynie biegów , podłaczyć zewnetrzna pompe paliwa( po ponad półrocznym staniu w końcie garażu odpalił od pierwszego strzała)
-hamulce z 256 mm
-wydech
- zawieszenie

















Na dzień dzisiejszy pozostało zrobić tylne hamulce , zbierzność,
do lipca corsa powinna wyjechać na trójmiejskie ulice. :hurra:

A tu nowe koła do corsiny , narazie przymiarka , beda zamontowane po poszerzeniu błotników , narazie wystają 4 cm poza obrys samochodu.



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa A - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa A by Pavel1088
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.