Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 11:41
Skrzynia Biegów w Corsie D
Autor Wiadomość
 J
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Maj 2009, 14:55   Skrzynia Biegów w Corsie D

Skrzynia Biegów w Corsie D

Witam mam problem ze skrzynią biegów w CORSIE D 1,3 CDTI
Rok produkcji: 2007, 46 500 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 90 KM

Biegi zaczęły wchodzić mi coraz ciężej a pewnego dnia przestały prawie wchodzić.
Sprzęgło się nie ślizga
Stan na dziś jest taki że jak samochód jest rozgrzany np. na słońcu to biegi wchodzą a np. rano jak przez noc było zimno to nie.

Czytałem na forach że przypadłością Cors jest problem sworzni/łączników ze skrzynią biegów. Oglądałem schematy ale w CORSIE D wygląda to zupełnie inaczej.
Macie jakiś pomysł co to może być i schemat jak to naprawić lub możecie polecieć jakiś dobry nieautoryzowany ;) Warsztat na terenie Warszawy lub okolic?
Dzięki!!!
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 7 Maj 2009, 14:58   
   Moje auto: Porshe 911


Pisz do Fahoo on w Wawce serwisuje auta
 
     
 J
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Maj 2009, 15:10   

west napisał/a:
Pisz do Fahoo on w Wawce serwisuje auta


Dzięki już napisałem zobaczymy co poradzi
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 7 Maj 2009, 22:40   

No niestety ,nie serwisuje swego auta w wawie ze względu na koszta i brak zaufanego warsztatu.Jeśli autko jest rozgrzane i jest ok to na myśl przychodzi mi ,że problem jest w połączeniach metalowo/gumowych i myślę ,że trzeba było by coś przesmarować
 
 
     
 J
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Maj 2009, 23:24   

Fahoo napisał/a:
No niestety ,nie serwisuje swego auta w wawie ze względu na koszta i brak zaufanego warsztatu.Jeśli autko jest rozgrzane i jest ok to na myśl przychodzi mi ,że problem jest w połączeniach metalowo/gumowych i myślę ,że trzeba było by coś przesmarować


Na rozgrzanym nie jest ok :( jedynie jest lepiej, zaglądałem na kanale bo myślałem że to właśnie problem łącznika ze skrzynią biegów tak jak w poprzednich wersjach Corsy ale tam wszystko wygląda inaczej a nie mam schematu do Corsy D.

Może ktoś może wrzucić schemat skrzyni biegów i łączenia?

Dzięki za odp.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Silnik i osprzęt » Skrzynia Biegów w Corsie D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.