Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 12:35
Przyciemnianie tylnych lamp w Corsie B
Autor Wiadomość
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Marzec 2008, 16:16   Przyciemnianie tylnych lamp w Corsie B

Mam pytanie :mrgreen: Czy wiecie czym najlepiej przyciemnić tylne lampy w Corsie (podobno używa się albo folii, albo spray'u)? Czy są jakieś problemy w przypadku takiego przyciemnienia podczas przeglądu :?: Czy jestem w stanie zrobić to sama tak żeby tego nie "zmaścić" :?: :-P Z góry dzięki za wszelkie info ;-) Pozdrawiam
 
     
 Gesio
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Marzec 2008, 22:37   

Moim skromnym zdaniem lepiej sprayem, są takie lakiery do przyciemniania lamp na allegro, niewiem czy w motoryzacyjnych idzie dostac ale raczej tak. Nie widzialem jak sie to robi ale instrukcja pewnie jest napisana :-P i niewidzialem na zywo jak takie lampy wygladaja. Raczej dasz rade, jak nie wyjdzie to rozpuchalem zmazac i jazda na nowo :mrgreen:

Z przegladem to pol biedy, predzej dowodzik poleci jak beda zmierzle smerfy. Ale sie tym nie przejmuj bo w pl nic nie jest legalne :lol:
powodzenia w malowaniu ;-)
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Marzec 2008, 08:10   

Najwyżej będę w bagażniku wozić cały czas rozpuszczalnik na wszelki wypadek :mrgreen: dzięki Gesio za info!
 
     
 sylka25
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Marzec 2008, 20:53   

ja mam przyciemnione sprayem i jak narazie jest wszystko okm :) nawet policja sie nie rzuca :) moze przez to ze zostawilam ten pasek czerwony :) POZDRAWIAM
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 31 Marzec 2008, 21:09   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Słuchajcie a wogóle ile taki spray może kosztować?
 
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Marzec 2008, 21:43   

Słyszałam, że około 20 - 25 zeta. Niedużo w sumie. Sylka a sama przyciemniałaś lampy czy przerzuciłaś tę odpowiedzialność na kogoś innego :?: :mrgreen: pozdro :!:
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 09:00   

Ja bym Ci odradzał spray. Ja przyciemniłem folią. efekt bardzo fajny może dzisiaj fotke wrzucę. Miałem 2 kontrole i żadnych problemów. Poza tym nie trzeba nic więcej wozić jakby co zrywasz i po wszystkim. Poza tym sprayem nie zawsze wyjdzie Ci równo i nie masz pewności czy zmywając nie zniszczysz lampy. Ja mam białą korsę, pół roku temu przyciemniłem lampy na czarno i nadal wyglądają jak bym to zrobił wczoraj. Więc polecam folię ( ja kupiłem na allegro :]) :-D
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 12:02   

Zatem Stitch będę wdzięczna jeśli wrzucisz focię! chętnie zerknę :mrgreen: pozdrawiam serdecznie!
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 12:59   
   Moje auto: Porshe 911


i ja wrzuce swoje 3 grosze,

1) Jola spray - nie! dlaczego? warunki atmo oraz mycie bedzie powodowaly przetarcia rozmazania itp poprostu po jakims czasie farba zejdzie
2) Folia tez na nie - dlaczego? podobnie j/w tylko ze folia "po jakims czasie" zacznie sie odklejac.
3) Nizej pokazana lampa to koszt 229zl za 2szt , pelna legalizacja sa srebrne j/n lub takie jak ja mam. Proponuje zaoszczedzic troche kasiorki i za jakis czas kupic owe lampki

 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 14:57   

No tak w sumie zastanawiałam się nad lexusami black :roll: z tym, że biedna ze mnie studencina he he myślałam póki co o jakimś środku zastępczym :oops: muszę jeszcze nad tym pomyśleć ;-)
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 20:46   

Proszę to jest zdjęcie mojej lampy którą oklejałem folią. I nie słuchaj że folia będzie się odrywać. Trzyma się strasznie mocno jeśli się odtłuści przed przyklejeniem to niema bata żeby sama odeszła, powiem nawet że ciężko ją zerwać ;-)
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 22:35   

Kurcze Stitch powiem Ci, ze właśnie dokładnie takie przyciemnienie (jeśli już bym sie tego podjęła) chciałabym uzyskać! Tylko tak się zastanawiam..moja Corsa jest czarna - czy nie będzie to zbyt nudne przyciemnić je na czarno? może czerwony kolor byłby lepszym kontrastem...sama już nie wiem ;-) znowu temat do rozważań :mrgreen:
 
     
 sylka25
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 22:53   odp

hej dżola :) no naszczesie mam pomocnika który mi to zrobił. ja mam sprayem i nic mi sie z nimi nie dzieje a są juz długo. całe czarne tez są fajne ale ja postanowiłam inaczej tak dla odmiany :) zostawiłam czerwony pasek. chcialam wkleic fotke ale za ciemne te fotki cos tu wychodzą :(
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 22:54   

No to już zależy od Ciebie. Ja mam białą i starałem się ją utrzymać w kolorach biel i czerń dlatego przyciemniłem lampy. Zastanawiam się jeszcze nad szybami z tyłu. Tobie radziłbym pstryknąć zdjęcie, wrzucić do jakiegoś programu graficznego i popróbować z różnymi kolorami lamp :lol: . ja się tak bawiłem. Wtedy zobaczysz mniej więcej jaki będzie efekt końcowy. Nic to nie kosztuje a będziesz wiedzieć co i jak. :-D
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 22:58   

Ale jak bym chciał teraz mieć zostawiony pasek to nic prostszego. nożyk do tapet i wycinam co chcę. folia trzyma się tak mocno że reszta na 100% nie odlezie
 
     
 sylka25
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 22:59   odp

wlasnie fotki mam fajne widac wyraznie tylko tu jak wrzucam to sa jakies ciemne tak jak widac na naszych autkach :(
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 23:04   

bo jak wrzucisz to trzeba na nie kliknąć żeby pokazały się w lepszej rozdzielczości
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 23:08   

Dżola co do twojej corsy to tak na nią patrze i widzę że cała jest utrzymana w czerni i wydaje mi się że bardzo fajnie by wyglądała z lampami na czarno. Tak jak mówiłem możesz pobawić się np w photoshopie lub czymś takim ale wydaje mi się że czerń będzie najlepsza ;-)
 
     
 sylka25
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 23:20   

tak wygladają moje lampki do czarnego pasuje :) całe czarne tez sie ładnie prezentują,ale to juz kto jaki ma gust. więc wybór nalezy do ciebie < StitchRD dziękuje za pomoc>
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Kwiecień 2008, 08:24   

No rzeczywiście zostawienie czerwonego fragmentu robi fajne wrażenie :!: kurcze, ale sie "podjarałam" he he he! dzięki Wam bardzo za taki odzew i cenne rady! pozdroofki dla Was :!:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Przyciemnianie tylnych lamp w Corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.