Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 15:59
[ Corsa B] CB radio - OGÓLNY
Autor Wiadomość
 maroosz



Informacje
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 38
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 3 Lipiec 2009, 18:25   

dudu, jak ktoś pracował z jedną cobrą to nie powód żeby mówić źle o wszystkich cobrach... to chyba proste... i tym właśnie stwierdzeniem pokazuje tak naprawdę brak doświadczenia... bo w gruncie rzeczy Cobry to świetne radia... oczywiście nie dla tych którzy znają tylko cobrę 19
a jak ktoś przy tym poleca alana 109 no to wybacz... ale tak jak napisałeś:

hmmmm...... brak słów...

w twoim języku...

Jak ktoś jeździł corsą a i stwierdzi że do niczego się nie nadaje... to nie znaczy że i corsa d się do niczego nie nadaje...

nie wspomnę o wyśmiewaniu tezy o strojeniu do miejsca użytku anteny... bo tak się właśnie stroi...

zakończmy off i nie wprowadzajmy nikogo w błąd...
 
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 3 Lipiec 2009, 20:14   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Powtarzam to: wraz z Woytkiem odradzamy Cobrę, a że na rynku jest wysyp 19 to nie trzeba za każdym razem mówić: Cobra 19 Ultra III.... bo po co...
Sam przyznasz racje, że te modele są o kant du...
co do reszty twoich stwierdzeń, to proszę nie zarzucaj nam czegoś, czego nigdy nie napisaliśmy...

Jeśli nadal czujesz się znieważany, oraz, że podważamy twój autorytet przepraszam bardzo. Forum ma na celu wymianę opinii i pomocy sobie na wzajem...
Zdania nie zmienię na temat Cobr ( na 10 osób aż 9 ma tandetę marki Cobra, i dobrze wiesz, że tak jest) ale na pewno z większym dystansem zacznę podchodzić do tej marki....
Dziękuję za twoją wypowiedź. Ale mimo wszystko lepiej będzie, jeśli będziemy polecać Unideny.... Radyjka fajne, tanie i niezawodne w swoim przedziale cenowym
 
 
     
 maroosz



Informacje
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 38
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 3 Lipiec 2009, 21:19   

dudu wszystko ok... ale nie ograniczajcie się do oceny całej marki względem cobry 19 bo np. cobra 25 jest świetna, podobnie 148gtl, cobra 29 itd.. o to mi chodzi... "cobra 19" jest słaba fakt... ale nie 'cobra' ogólnie ;) proszę o troszkę dokładności nic więcej

co do unidenów dobre radyjka fakt, ale model U520xl też jest nie do końca wspaniały.. i ja te radia odradzam.. bo... sieją po innych kanałach... co nie zmienia faktu że odbiorczo są bardzo dobre...

Polecał bym np. Unidena 68 w każdej postaci (xl, ltw, elite) to protoplasta walkera na rynek Stanów Zjednoczonych... i od walkera jest dużo tańsze... za 360pln można mieć radio już śmiało można powiedzieć z wyższej półki ;)



Jeśli ktoś miał by ochotę wtajemniczyć się nieco bardziej w temat pasma CB :) zwanego pasmem 11metrów

zapraszam wszystkich serdecznie:
http://www.cb-forum.pl/index.php?ap=11317 <- szybka rejestracja bez aktywacji :) kto zarejestruje się z tego linka będzie moim gościem na forum ;) i ma szansę wygrać Ręczne CB Radio INTEK H510 ;)
 
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 4 Lipiec 2009, 17:10   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Autoreklama... heh.... czego ludzie nie zrobią dla rozgłosu....
Ładnie to tak????
 
 
     
 maroosz



Informacje
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 38
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 15:35   

dudu, tu reklamuje cbf na cbf reklamuje was... to chyba nic strasznego jeśli ale jeśli coś jest nie tak i złamałem regulamin to usuń... Mi daj ostrzeżenie i po sprawie...

p.s. mam wrażenie że traktujecie mnie jak bym był wrogo nastawiony...
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 20:21   

ku :cenzura: ja pi :cenzura: dudu - kolejna twoja dyskusja i kolejna sprzeczka ...
dlaczego zawsze tak z tego wynika ?


proszę powiedzieć swoje - a nie co chwile pisać jeden przez drugiego ....
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 9 Lipiec 2009, 03:28   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


maroosz, masz błędne spostrzeżenia... Nikt cie nie wygania....
Oli i West - nie moja wina, że wasze dyskusje polegają na słodzeniu sobie nawzajem...

Ale lepiej za dużo nie bede pisał, bo znowu nasz pan Prezes da mi ostrzeżenie............. heh......
I powiedz maroosz jak tu podyskutować... nawet nie miałem kiedy wyjaśnić tematu, bo nie miałem czasu wejść na klub....
(jeśli chodzi o autoreklame - nie ma problemu... jeśli nam pomagasz, to czemu nie.... Tylko jak i oli, tak west i Ty maroosz odebraliście to dosłownie, a nie w przenośni jako "słowna docinka", którą stosuje wielu ludzi w rozmowach z przyjaciółmi.... Zapewne west znowu postanowi mnie ukarać.... tylko niw bij mocno prosze........)
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 9 Lipiec 2009, 10:11   
   Moje auto: Porshe 911


Drogi Dudu! to że masz status administratora nie znaczy że możesz sobie łamać regulamin kiedy tylko się tobie to podoba!

bić? Ty masz jakąś manie wielkości! nie podoba ci się że zwracam ci uwagę! jesteś bardzo konfliktowy! nie zmienisz postawy to ściągnę ci admina bez żadnej dyskusji! koniec kropka i jakichkolwiek tłumaczeń! Administrator ma być wzorem dla innych! a Ty jedziesz ostatnio znowu po bandzie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Car Audio » Corsa B » [ Corsa B] CB radio - OGÓLNY
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.