Przesunięty przez: Kaszubski
12 Kwiecień 2016, 19:34
Awaria (żółta kontrolka)
Autor Wiadomość
 bulin
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Kwiecień 2009, 18:32   Awaria (żółta kontrolka)

Witam forumowiczów specjalistów,posiadam Corse B rok 99 1.0 12 V i z nią właśnie przydarzyła mi się niemiła historia, dlatego proszę o pomoc, mianowicie, podczas powrotu z Holandii do Polski po przejechaniu około 200 km z autem zaczął się problem. Najpierw zapaliła się kontrolka silnika(żołta z błyskawicą w środku czegoś) potem autem zaczęło szarpać aż silnik w końcu zgasł, po ponownym odpaleniu(musiałem się trochę nakręcić kluczykiem) na niskich obrotach silnikiem szarpało, dławiło, na wysokich wydawało się wszystko w porządku. Na szczęście niedaleko tego zdarzenia był serwis samochodowy, no to panowie po dogadaniu się na migi;) postanowili podłączyć auto do komputera, za ta usługę zażyczyli sobie 20 Euro no i stwierdzili… naprawa tego czegoś kosztuje 190 Euro i nie mam pojęcia co to może być, nie miałem tyle gotówki przy sobie więc postanowiłem wrócić spowrotem do Holandii i tutaj rozwiązać ten problem. Dostałem od nich rachunek?? Jest tam cena tej naprawy, więc musi być chyba napisana przyczyna i tu prośba do Was Panowie, czy po tym jak opisałem tą przypadłość, możecie cos na ten temat napisać?? Wystawiam też link ze zdjęciem tego „rachunku”. Pozdrawiam

http://www.fotosik.pl/pok...2da7d240d2.html
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 28 Kwiecień 2009, 20:27   

tuj jest tylko info że podczas diagnostyki zczytano 1błąd

[ Dodano: 28 Kwiecień 2009, 20:31 ]
fehlerspeicher auslesen i nie moge doczytac co tam przed tym jest napisane?
 
 
     
 bulin
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Kwiecień 2009, 23:45   

numer chyba tego błędu to 1ET110, dzieki za zainteresowanie, czekam na wiecej info, pozdro
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 09:45   
   Moje auto: Porshe 911


fehlerspeicher auslesen - to jest błąd pamięci komputera ( po przetłumaczeniu z DE na PL)
 
     
 bulin
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 18:12   

aha no ale to chyba nie rozwiazuje problemu, nie wiem dokladnie o co Ci chodzi, a po drugie domyslasz sie co to moze byc po tym jak opisalem ten przypadek?? mysle ze to przeplywomierz powietrza, mowili mi ze sonda lambda albo pompa paliwa, osttanio mi znajomy powiedzial ze to moze byc jakis przeplyw cyrkulacji spalin..
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 18:17   

A ja mam prośbe do moderatora o przeniesienie do działu Corsa B - bo piszecie a nawet nie widzicie ze temat o Corsie B leży w dziale Corsa A
 
     
 bulin
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 18:49   

dołanczam sie do prosby FINOSa, pozatym sorki za niedopatrzenie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Inne » Awaria (żółta kontrolka)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.