Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:13
Dla osób zainteresowanych kupnem - Corsa C
Autor Wiadomość
 Piter503


Informacje
dolnoslaskie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 15:54   Dla osób zainteresowanych kupnem - Corsa C

http://moto.onet.pl/15585...ul.html?node=19
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 16:33   

Cytat:
Usportowione GSi ma silnik 1.8 o mocy 125 KM, który nie jest specjalnie mocny, potrafi za to sporo wypić.

Jak 1.8 16V nie jest specjalnie mocny, to ja się pytam - jaki silnik by ten redaktorek sobie życzył w małej Corsie????????????? :szok: :szok: :szok: :szok:
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 17:04   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


hahahaha pewnie ze 2.5 ;) no cóż, niektórzy mają wygórowane wymagania nawet w stosunku do samochodzików miejskich ;)
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 19:31   

No ale tak poważnie.
Jeździłem Astrą F caravan 1.8 16V (115KM) i to był SZATAN!! Gulfy III GTI to nie miały lotów. Budzik na autostradach (w Niemczech ;) ) zamykała! Kolega ma w Astrze G Bertone coupe 1.8 16V (125KM) i to też nieźle chodzi... może nie tak jak 2.0Turbo, ale 125KM daje radę z ciężką Astrą coupe, więc tym bardziej z lekką i zwinną Corsą. Silnik 1.8 16V to naprawdę duży power. A do tego chyba jeden z najlepszych silników Opla ostatnich lat (o ile w ogóle nie najlepszy). Mój Tata owym kombi przejechał blisko 300tys km, a gdy ją kupował miała już 160tys. Mimo ponad 450tys km auto chodziło jak burza, a silnik co 15tys oddawał tyle oleju, ile się mu wlało... :cool: :cool: :cool: :cool:
 
     
 Lucas
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Czerwiec 2009, 17:31   

Cytat:
Typowe usterki:
Uszkodzenia wybieraka skrzyni biegów. Awarie maglownic przekładni kierowniczej. Defekty modułu i cewki zapłonowej w silniku 1.0. Wariujące wskaźniki deski rozdzielczej. Uszkodzone czujniki: ciśnienia oleju i położenia wału korbowego. Problemy z zaworem EGR. Przepalone silniczki wycieraczek.


Z tego wszystkiego to tylko uszkodzony miałem wybierak skrzyni biegów i koszt naprawy w Oplu wyniósł 700 zł :szok: Z resztą bez problemów, tak jak pisałem.. Moja Corsa chodzi jak rakieta :P
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Czerwiec 2009, 21:45   

Lucas napisał/a:
Z resztą bez problemów, tak jak pisałem.. Moja Corsa chodzi jak rakieta :P
Moja też ;) ;) ;) ;) zwłaszcza pod górę :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.