Matura
Autor Wiadomość
 chemas86
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Maj 2009, 20:37   

słyszałem od znajomego ze anglik był banalny w tym roku
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 5 Maj 2009, 21:07   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


nie koniecznie. troche był podchwytliwy, ale znośny.
 
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Maj 2009, 23:40   

hehe matury - chciało by się powiedzieć "kiedy to było" :hyhy: aż dwa lata temu!

Ja do matury podszedłem kompletnie na luzie bez dawki stresu i zdałem. No może nie wzorowo ale zdałem i to się liczy. Prezentacje z PL przygotowałem wieczorem przedednia egzaminu :hyhy: i 20/20 pktów :zdziwko:
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Maj 2009, 08:40   

cwirus88 napisał/a:
Prezentacje z PL przygotowałem wieczorem przedednia egzaminu :hyhy: i 20/20 pktów :zdziwko:


Echh, to byłeś lepszy :hyhy: ja swoją przygotowałem aż dwa dni przed ustną, ale uczyć się jej zacząłem ... wieczorem, dzień przed maturą i w dniu ustnej nie umiałem jej praktycznie w ogóle :lol: zakuwałem siedząc na korytarzu i czekając na swoją kolej :lol: i wyszło 18/20 z czego byłem i jestem zadowolony :)
 
     
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 6 Maj 2009, 13:05   

wg. mnie i polski i angielski były łatwe.. ale zobaczymy jak będą wyniki ;) heh teraz trzeba robić zadania przed matmą..
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Maj 2009, 16:56   

cwirus88 i DizzyX, to się nawet nie przyznajcie, bo wystawiacie swoim rocznikom fatalne świadectwo. Z resztą każdy wie, że nowa matura jest znacznie łatwiejsza od starej ... i tu już o tym pisaliśmy.

ech...

Z resztą myślę, że sensem tego tematu tak naprawdę nie jest mówienie o samym egzaminie (było na początku, ale teraz jak to już trwa to każdy się z tym zetknął). Lepiej poopowiadać śmieszne historie z tym związane.

Ja zdawałem maturę półtora roku "po binladenie". W żartach mówiliśmy, że pewnikiem będzie "OsamaBinLaden - romantyk czy pozytywista?" ... ale był motyw utraty domu :P


A poza tym to jak już matura trwa to wybiegajcie w przód, bo matura to bzdura, a egzaminy na studia i na studiach to dopiero coś (chyba, że ktoś idzie na jakiś banalny kierunek i chce zostać "wykształconym bezrobotnym" ;) ).


GŁOWY DO GÓRY - koniec matur już bliski!! :hurra:
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Maj 2009, 18:02   

broneq napisał/a:
a egzaminy na studia

Hmm, teraz już chyba raczej się tego nie praktykuje ;)

broneq napisał/a:
i na studiach

ojjj, popieram, popieram ... :]

broneq napisał/a:
cwirus88 i DizzyX, to się nawet nie przyznajcie, bo wystawiacie swoim rocznikom fatalne świadectwo.

A dlaczego niby? Taka brutalna prawda - temat z ustnej z polskiego zna się dużo wcześniej, na przykład przy moim temacie korzystałem tylko z wybranych przez siebie utworów. Mnie i ćwirusiowi chodziło oczywiście o przygotowanie samej prezentacji - ja znam ludzi którzy nie przygotowywali prezentacji w ogóle, szli na żywioł. Opracowanie tematu to inna bajka ... ;)

broneq napisał/a:
Lepiej poopowiadać śmieszne historie z tym związane.

No cóż ... nie wiem czy to śmieszne czy tragiczne, ale np ja jako jedyny z mojej szkoły zdawałem maturę z informatyki :hyhy: i ja kto matura z informatyki - zawsze ostatniego dnia matur i to po południu ... no cóż, zarówno trzyosobowa komisja (tak, do mnie jednego :P), jak i dyrektor, nie byli zbyt zadowoleni że muszą siedzieć :rotfl: cieszył się tylko mój nauczyciel od informatyki (administrator, również koniecznie obecny na egzaminie). Na szczęście egzamin poszedł mi całkiem nieźle, miałem z niego 56% (co jak na egzamin z informatyki jest naprawdę niezłym wynikiem :) ).
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Maj 2009, 18:14   

DizzyX napisał/a:
broneq napisał/a:
a egzaminy na studia

Hmm, teraz już chyba raczej się tego nie praktykuje ;)
...
... no cóż, zarówno trzyosobowa komisja (tak, do mnie jednego :P), jak i dyrektor, nie byli zbyt zadowoleni że muszą siedzieć :rotfl: cieszył się tylko mój nauczyciel od informatyki (administrator, również koniecznie obecny na egzaminie). Na szczęście egzamin poszedł mi całkiem nieźle, miałem z niego 56% (co jak na egzamin z informatyki jest naprawdę niezłym wynikiem :) ).
Co do egzaminów na studia, to z tego co się orientuję, to nie nazywa się to egzamin, ale na trudniejsze kierunki i tak są różne sprawdziany kompetencji, albo pierwsze sesje w połowie pierwszego sementru i odsiew "cwaniaczków".

Co do komisji trzy osobowej to owszem ciekawa akcja, ale zdarza się w prawie każdej szkole. U nas tak było z muzyką :D
 
     
 Lucas
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Maj 2009, 19:20   

Środa już się zbliża, a więc matematyka :dontgetit:
Im bliżej tym więcej nerwów..

A dzień po matematyce - ustny polski.
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 09:15   

uff to, że dzień po dniu masz egzaminki jest strasznie nie fajne :kwasny:
Co do matematyki to piszesz podstawową czy rozszerzoną? Z resztą tak czy tak, zrób zdjęcie arkuszy komórą i wrzuć tu po egzaminie - chętnie poćwiczę głowę ;) no dobra wiem, że komów nie wolno mieć na stoliku.

Czy wolno mieć tablice matematyczne? Za moich czasów było wolno. Miałem w tablicach kilka kartek z dodatkowymi wzorami :P ale i tak nie pomogły :zalamany: ale o tym już pisałem :)
Będzie dobrze!! :ok:
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 12:44   

broneq napisał/a:
Co do matematyki to piszesz podstawową czy rozszerzoną? Z resztą tak czy tak, zrób zdjęcie arkuszy komórą i wrzuć tu po egzaminie - chętnie poćwiczę głowę ;)

Przecież będą w necie, chociażby na onecie :P

broneq napisał/a:
Czy wolno mieć tablice matematyczne?

Tak - z tym że wiem że przez jakiś czas były to tablice 'szkolne', tzn szkoła miała specjalne komplety tablic tylko do matury; a w zeszłym roku jak dobrze pamiętam (taaak daaawno to było :P) to tablice były razem z arkuszami ;]
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 13 Maj 2009, 16:47   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


tego roku tablice matematyczne były własnością szkoły/ biblioteki szkolnej.
 
 
     
 Lucas
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 17:09   

No to po matematyce, jestem zadowolony, trudnon nie było i mam nadzieję, ze zdalem poziom podstawowy ;)

Jutro polski i długo oczekiwane waakacje ;)


Edit:
Polski ustny zdany i zaczynamy waaakacje!
Witaj przygodo! :D
 
     
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 14 Maj 2009, 23:19   

o komu dobrze ja mam ustne rozpie... po całym maju ;/ w środę mam polak,a 29 angielski dopiero ;/ a w czerwcu jeszcze egzaminy zawodowe..
 
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 22 Maj 2009, 17:56   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


To ja już jestem po wszystkim. W poniedziałek miałem angielski - zdany 14 pkt na 20.
Dzisiaj był polski - zdany 20 na 20.

Teraz tylko czekać na wyniki do końca czerwca i na egzamin zawodowy 15 i 16 czerwca.
Nareszcie stres minął!!!!!!!
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 23:13   

no prosze to gratulacje mi cieniutko poszło ;p nawet się nie pochwale ;p
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 15:14   

Ale ciśniecie z tymi punktami :szok:

Hehe no to teraz najdłuższe w życiu wakacje. Następnym razem tyle wolnego będzie na emeryturze ;) ;)
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 24 Maj 2009, 13:31   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


niestety.....
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Czerwiec 2009, 20:25   
   Moje auto: GOLF IV


trochę w czas xD ale kiedy będą wyniki w necie?:D bo w szkole to 30 tyle nam powiedziano:D a ja się tam martwię:( xD :D ale czy absolwent 4 Lo w Krakowie powinien się martwić xD :cool: :rotfl:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Ogólne » Matura
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.