Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 17:09
Elektryczne lusterka
Autor Wiadomość
 Adiczq



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 24
Skąd: Rybnik
  Wysłany: 20 Kwiecień 2009, 12:01   Elektryczne lusterka

W mojej corsie posiadam manualne lustarka, myślałem nad założenie elektrycznych. Jest w ogóle możliwośc podłączenia takich lusterek, czy corsa jest przygotowana pod względem elektrycznym? Mam na myśli czy trzeba rozebrać całe drzwi i jakieś inne części samochodu żeby poprowadzić kabelki czy tylko podpinam i działa :P
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Kwiecień 2009, 15:49   

W Corsie C, zarówno jak Corsie B występowały elektrycznie sterowne lusterka (na Allegro stoją 100-150zł, za jedno). Ale czy jest instalacja? - ciężko powiedzieć, najlepiej jak byś rozebrał wewnętrzną stronę lusterka ewentualnie tapicerkę drzwi i zobaczył czy są wiązki. Oczywiście oprócz lusterek będziesz potrzebował jeszcze przełącznika do sterownia.
 
     
 Adiczq



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 24
Skąd: Rybnik
Wysłany: 20 Kwiecień 2009, 21:38   

no właśnie najbardziej zależało mi na tym żebym nie musiał nic nie potrzebnie rozbierać :P ale i tak dzięki :)
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Kwiecień 2009, 08:54   

:( Bez rozbierania nie stwierdzisz czy nasz przewody, bo to jest tak że nieraz producent wkłada wszystkie dodatkowe wiązki, nieraz tylko część albo wogóle. Chociaż ja obstawiam że niestety nie ma.
 
     
 Adiczq



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 24
Skąd: Rybnik
Wysłany: 21 Kwiecień 2009, 10:33   

ok zostaje rozebrać lusterko :P dzięki:)
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Kwiecień 2009, 17:36   

Hej nic nie rozbieraj!

Tak się akurat składa, że jestem na świeżo po temacie.
Moja Corsa miała rozwalone ręczne lusterko i kupiłem drzwi z elektrycznym. Po rozebraniu resztek mojego okazało się, że jest ono zupełnie inne od elektrycznego i na 100% nie da się tego przerobić. W elektrycznym jest silniczek, a w ręcznym cięgna stalowe. Do tego instalacja jest kompletnie inna i przy elektryce są dodatkowe bezpieczniki i tak dalej. Jak chcesz to mam kompletną instalację z drzwi pasażera pod elektryczne lusterko, głośniki i elektryczną szybę. Kompletna instalka do drzwi. Lusterko sprzedałem... bo musiałem kupić sobie ręczne. Zatem elektryczne lusterka raczej odpadają. :zalamany:
 
     
 Adiczq



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 24
Skąd: Rybnik
Wysłany: 22 Kwiecień 2009, 21:52   

oo :D dzięki bardzobroneq, to widze że bez tych drzwi te lusterka odpadają :P dzięki jeszcze raz :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » Elektryczne lusterka
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.