Przesunięty przez: Kaszubski
10 Marzec 2016, 23:01
Szybka reflektora
Autor Wiadomość
 pablator
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Kwiecień 2009, 09:29   Szybka reflektora

Witam

Tak jak w temacie. Zakupiłem niedawno Corse B i jest niewielka dziurka w prawym reflektorze. I stąd moje pytanie: czy montaż nowej szybki to skąplikowana "operacja" i HOWTO? Nowa szybka to koszt 20zl, a o ile to możliwe chciałbym zrobić to samemu.
Dziękuję za rady i pozdrawiam ;)
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 17 Kwiecień 2009, 09:40   
   Moje auto: Porshe 911


tył przód?

używana lampa kosztuje 25-30zł na allegro
 
     
 maciu1922


Informacje
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 66
Skąd: Skoki
Wysłany: 17 Kwiecień 2009, 09:48   

Musisz sprawdzić na uszkodzonej lampie jak jest zamontowana. Ja jak kiedyś czyściłem moją lampę to miałem z jednej strony zaczep i więcej nie widziałem - może mam jakieś poklejone;)

A nie opłaca się kupić używanej lampy za 20 zł więcej? (patrz by firmy się zgadzały na 2 lampach tzn. lewej i prawej)
 
 
     
 pablator
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Kwiecień 2009, 10:02   

west, przód.
dzięki za porady:) przeszukam allegro tak jak radzicie ;)
 
     
 StreetDemon
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 18 Kwiecień 2009, 19:36   

pablator nawet jak byś wymienił szybkę w lampie to musisz ja dobrze założyć a najlepiej jeszcze uszczelnić żeby nie parowała i nie dostawała się woda. Ale jeśli to zwykła lampa to tak jak West mówił kup używkę na allegro 30-40zl. Z tego co pamiętam ja dla dziewczyny kiedyś kupowałem lampę to 30zl dałem :)
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Kwiecień 2009, 07:50   

Jakbyś się wziął za wymianę szybki to służę pomocą, bo to ostatnio przerabiałem :hyhy: starą szybę jest horror wyjąć, tak mocno jest wklejona. Ja wybrałem metodę kamikadze, czyli młotek w dłoń i sajgon. Jakoś poszło :hyhy:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Oświetlenie » Szybka reflektora
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.