Corsa Przema (TNJ86)
Autor Wiadomość
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 09:16   

No i dla Tychktórzy chcą posłuchać jak sprawuje się wydech STEINMETZA w mojej Violet zapraszam na filmik:
CB tłumik STEINMETZ

Dodatkowo filmik mojej CB:
Moja Violet

A tu oto czeka nowy felunek wraz z oponkami GOODYEAR F1 Gs-D3. Felgi będą przeze mnie spolerowane może całe a może tylko ranty zobaczę jak mi to pójdzie ;]. A oto fotka.


No i dziś kupiłem wałek duraluminium i będzie on poddany obróbce. Zrobione z niego będą 4 stożki po 3 cm wysokości do powyższych felg. Jutro wałek pójdzie do obróbki, fotki wstawię jak będę miał gotowe stożki ;]
 
 
     
 Andi



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 154
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Grudzień 2009, 00:57   

Co to sa za fele? Bo poszukuje takich do siebie ale koniecznie 14'
 
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 08:03   

No felgi są firmy DEZENT 7,25J 15 cali. Mam drugi taki sam komplet firmy Alu Design o identycznych parametrach tylko już w fazie wstępnej przygotowane do polerki (zdarty lakier) zimowe wieczory spędzone będą w piwnicy ;]
 
 
     
 GTR



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 9
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 08:50   

tnj86 napisał/a:
No i dla Tychktórzy chcą posłuchać jak sprawuje się wydech STEINMETZA w mojej Violet zapraszam na filmik:
CB tłumik STEINMETZ

Noo, brzmienie super, masz coś jeszcze zrobione w układzie, czy sam końcowy daje taki dźwięk?
 
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 11:32   

No w układzie wydechowym zamiast kata jest strumienica i tylko tłumik a tak to seria bez żadnych zmian ;]
 
 
     
 orest997
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 20:49   

ogolnnie szalu nie ma wjechales tu z konkretem a zderzaki krotko mowiac spaprana odbieraja caly urok autu ...
ten grill z kawałka blachy tez nie pasuje do całosci smarujesz koła do zdjęć jak by miało iść na moto tuning show

A u kolego szału nie ma z pisownią.
Post nie zgodny z regulaminem. Na forum należy bezwzględnie używać polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż itp), oraz stosować się do zasad ortografii i gramatyki. Poprawia to czytelność i umożliwia szybsze rozwiązanie problemu. Proszę poprawić post.
Ostatnio zmieniony przez 14 Grudzień 2009, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 21:55   

Corsa jest robiona pod moje gusta i ma być nie przesadzona, a że każdy ma inne gusta to inna sprawa ;]. A poza tym nauczono mnie dbać oto co mam więc u mnie opony cały czas są smarowane i myte, samochód ma się prezentować, choć nie mam garażu autko woskowane jest codziennie oprócz mrozów. A GRILL CHWILOWO ABY SIĘ ZIMĄ SZYBCIEJ GRZAŁA.

P.S. I NIE ROBIĘ TUNING SHOW BO DO TEGO MUSZE MIEĆ WIĘCEJ ŚRODKÓW, CORSE PO SWAPIE I INGERENCJI W SILNIK.
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 23:55   
   Moje auto: GTC


tnj86, powiem Ci tak... Znam 3 rodzaje Cors - total wypas (silnik, błysk w środku, nadwozie miodzo), standard (trochę przeróbek ale delikatnie) i wieś.
Natomiast Twój samochód zaliczyłbym do innej grupy - alternatywa. Jest świetna, trzymaj ten styl ;)
Żeby nie było, że Ci słodzę... zmień przedni zderzak :P
 
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 08:13   

Przedni zderzak Rikku będzie zmieniany ale na lato dopiero na działce przerabiam stary przedliftowy i to on zagości na froncie. Także spokojnie i pomału do przodu na tyle na ile fundusze pozwalają ;] . A zima to niestety u mnie przerwa z przeróbkami, tylko felgi są przygotowywane na kolejny sezon .
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 11:40   
   Moje auto: GTC


Jak już ten zderzak przerabiasz to pozwól, że Ci coś doradzę ;) Już mówiłem o tym lukbud'owi - mianowicie w dolne kratki zamontować jakieś halogeny prostokątne mniej więcej wielkości kratki. Albo jakieś przeciwmgielne albo do jazdy dziennej. Wiesz wymierzyć jedną prostokątną kratkę i podobnych rozmiarów wmontować tam jakiś halogen. Myślę, że był by miodzio na Twojej Cosiarce :)
 
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 11:58   

No Rikku też o tym myślałem tylko mam inną wizję. Na czerwono zaznaczyłem montaż halogenów, najlepiej jakbym dorwał od GSi a jak nie to będę planował wstawić uniwersalne jakieś prostokątne lub soczewkowe. A zderzak planuje przerobić jak na zdjęciu ;]



[ Dodano: 1 Marzec 2010, 08:46 ]
No i witam po dłuższej przerwie zimowej. Otóż zrobiło się ciepło i postanowiłem odrobić pod siebie komplet wcześniej zakupionych felg ;] a oto prezentacja felg na mojej CB.
tył:

i przód :


liczę na krytykę ;]

P.S. ranty felg są jeszcze nie spolerowane, są tylko przygotowane pod polerke ;]

No i oto obiecane fotki lepszej jakosci





[ Dodano: 14 Kwiecień 2010, 09:06 ]
No i witam po przerwie, a oto mały update ;]
Zawsze chciałem mieć 14 szerokie no i nastały takie czasy (w końcu)
15'' się pozbyłem zostały mi te ze stożkami jeszcze a na aucie zawitały :











Felgi RH CUP 14 cali :
Przód et 45 szerokość 7 cali - opona DUNLOP SP SPORT 185/50 - zastosowane dystanse 5mm na stronę gdyż bez nich felga obcierała o drążek kierowniczy.
Tył et 35 szerokość 8 cali - opona Toyo Proxes T1S 195/45 - zastosowane dystanse 5 mm na strone.
Oraz nowe szpilki ;] hehe
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 24 Kwiecień 2010, 21:27   
   Moje auto: GTC


Bardzo ładnie :graty:
Jakie najbliższe plany? :piwo:
 
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 27 Kwiecień 2010, 09:38   

No Rikku dziś przyszedł do mnie filtr panelowy firmy Pipercross i zawędrował do Air boxa - zobaczymy jak się będzie sprawował. Co do planów to na razie mam w planach zmiana progów na nowe, bo coś czuję że lata już dały znać po sobie tzn, jeszcze nie ma dziur ale jeszcze trochę i pewnie się pojawią, no i wtedy auto będę musiał oddać do lakiernika. Jeśli starczy funduszy to chciałbym aby mi wszystko prysnął w kolor tzn. zderzaki i nakładki.

Standard już u mnie na felgi chciałbym zaaplikować stożki, z tego względu, iż planuje iść w germana tylko niestety za nisko to nie będzie bo drogi u mnie mi nie pozwalają.
W domku leżą już zakupione arteby kompletne z silniczkami i żarówkami i teraz będą czekać na bańki żółte.

Nie ukrywam że poluję na zderzak od GSI ale na razie jak dla mnie jest nieosiągalny.
Co do silnika to zostawiam tą jednostkę jaką mam, mi ona wystarcza, w planach tylko mam ale to dalekich remont silnika,a tak to w bliskiej przyszłości wymiana sondy tylko.

Liczę że na lato co nieco z planów zostanie zrealizowane ;]

Ale jak to ze mną bywa że jestem niezdecydowany więc plany mogą ulec zmianie.

CORSA NA SPRZEDAŻ NA FELGACH 15 CALOWYCH W PRZODZIE ARTEBY CZARNE A TYŁ LEXUS LOOK CHROM -PYTANIA NA PW
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa Przema (TNJ86)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.