Corsa by Barmar ;-)
Autor Wiadomość
 barmar



Informacje
LPG: Tak
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 92
Skąd: Mierzejewo k/Leszna
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 13:45   Corsa by Barmar ;-)
   Moje auto: Astra H 1.7 CDTI


Witam!!! Chciałbym wszystkim przedstawić moją Corsinkę ;)

Dane techniczne
Model: Corsa C
Rok produkcji: 2002
Silnik: 1.0 12V (973cm3 58KM)

Mam ja od maja 2008 roku. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Trochę było przy niej roboty ale to normalne jak się kupuje używane auto. Nie zamieniłbym jej na nic innego.
Auto zostało zakupione w komisie. Poprzedni właściciel kupił ją w polskim salonie. Jest to podstawowa i niestety najuboższa wersja Corsy :( Ale to wkrótce się zmieni :) W planach jest montaż wspomagania oraz zakup jakiś eleganckich alusków ;-)

Zmiany jakie narazie w niej dokonałem to zakup pokrowców i wymiana podświetlenia wnętrza na kolor zielony oraz założyłem w niej centralny zamek.

FOTKI




CZEKAM NA WASZE OCENY ;-)
Ostatnio zmieniony przez barmar 7 Styczeń 2011, 19:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 13:55   
   Moje auto: VW Golf 4


Fajna Cosiarka :) podświetlenie również ładne kup dobre alumki , czarne plastiki pod kolor zderzaka i będzie elegancko ;) a ten pokrowiec na kierownicy ;) yyyy moje zdanie jest takie że mi się nie podoba ale to tylko moja sugestia ;)
 
 
     
 szczurek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 14:19   

Corsa ładna :) tylko szkoda, że najuboższa wersja...podoba mi się zielone podświetlenie, ale co do pokrowców i kierownicy zgadzam się z Zyziem :oczami: każdy ma swój gust :)
 
     
 barmar



Informacje
LPG: Tak
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 92
Skąd: Mierzejewo k/Leszna
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 14:33   
   Moje auto: Astra H 1.7 CDTI


mi ten pokrowiec wogóle nie przeszkadza ;) ale to moje zdanie
 
 
     
 szczurek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 15:03   

no tak :) każdy ma swój gust i kupuje to co mu się podoba ;)
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 20:00   

Fajnie, że konsekwencja jest, jeśli chodzi o kolor :)
Pokrowiec na kierownicy i pokrowce na siedzeniach - fajnie, bo pasują do ogólnej koncepcji autka, ale jednak ja bym sobie odpuścił ;)
PS. Masz boczne poduszki? O ile mi się wydaje to jeśli masz, to są one w siedzeniach - więc uważaj, bo pokrowce muszą być dostosowane do foteli z poduszkami (inaczej może być małe kuku przy kolizji/wypadku) ;]
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 20:20   
   Moje auto: Opel Astra G


Co do bocznych poduszek to wątpię, żeby występowały- kolega barmar, napisał, że auto pochodzi z polskiego salonu i jest to najuboższa wersja. Z tego co pamiętam to w wersji START przed liftingiem z silnikiem 1.0 była tylko poducha kierowcy, immo i aktywne zagłówki w przednich fotelach (brakowało nawet wspomagania :dobani: ) Na plus, że masz już lakierowane zderzaczki i fabryczne radyjko Philipsa :ok:

Ogólnie furka mi się podoba- wersja 5d o wiele ładniejsza niż w Corsie B.
Tylko 1 rzecz mnie trochę zastanawia. Na liczniku widzę prawie 200.000km a na kierownicy wytarte do dziur przyciski od klaksonu... W Corsie taty mieliśmy 195.000km i kierownica była jak nówka, więc pewnie dlatego komis cofnął ją do 75.000km. Może u Ciebie też coś komis pokręcił z przebiegiem :zakrecony:

Ale ogólnie autko bardzo zacne- fajny pomysł z podświetleniem!! Powodzenia w dalszych modkach ;)
 
 
     
 Lucas
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 23:09   

Powiem tak:

Na plus:
- wlepka FKC na bocznej tylniej szybce
- podświetlenie w kolorze samochodu
- porządek w samochodzie (widać, że dbasz o nie) ;)

Na minus:
- pokrowiec na kierownicy
- dość duży przebieg jak dla Mnie ;P
- instalacja gazowa (jestem przeciwnikiem butli z gazem w aucie ;D)


Mam nadzieję, że samochód będzie Ci służył przez długie lata i że będzie z Niego zadowolony tak samo jak ja. Pomyśl o jakiejś fajnej podkładce pod tablice rejestracyjną i oświetleniu panelu środkowego bo tak troche brzydko prezentuje się wobec zielonego.

Ździwiło mnie nie co, że w podstawowej wersji Corsy C poprzedni właściciel nie dostał wspomagania oraz centralnego zamka.

Powodzenia w dalszych podyfikacjach i chwal się efektami! ;)

Wesołych Świąt i pozdrowienia z nad Bałtyku! :hurra:
 
     
 barmar



Informacje
LPG: Tak
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 92
Skąd: Mierzejewo k/Leszna
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 23:21   
   Moje auto: Astra H 1.7 CDTI


dzięki za ocenki i uwagi ;)
Ostatnio zmieniony przez barmar 7 Styczeń 2011, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Lucas
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 12:46   

Jeśli mówisz, że faktyczie poprzedni właściciel był przedstawicielem handlowym to nie ma co się dziwić takiemu przebiegowi. Póki co silnika nie zmieniaj, rozmawiałem wczoraj z fachowcem o mojej Corsince i powiedział, że spokojnie 400 tyś bez żadnych problemów powinna dolecieć, a potem trzeba będzie poddać "serduszko" remontowi ;)

Tak z innej bajki..
Mój dziadek kupił traktor. W polu pracował 25 lat bez przerwy (jedynie zimą odpoczywał). Po 25 latach pracy przeszedł kapitalny remont i pracuje do dnia dzisiejszego mając na karku 52 lata! ;D Ostatni remoncik 2 lata temu, bo zasłużył. Mowa o.. Ursusie C-330! ;D
 
     
 barmar



Informacje
LPG: Tak
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 92
Skąd: Mierzejewo k/Leszna
Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 13:23   
   Moje auto: Astra H 1.7 CDTI


pożyjemy zobaczymy ;) jak narazie Corsinka sprawuje się wzorowo ;)
 
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 28 Kwiecień 2009, 19:30   

Widzę,że masz nie w pełni pod.swietlony cyferblat :kwasny: why?może zła polaryzacja diody w gnieździe?
 
 
     
 barmar



Informacje
LPG: Tak
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 92
Skąd: Mierzejewo k/Leszna
Wysłany: 28 Kwiecień 2009, 21:01   
   Moje auto: Astra H 1.7 CDTI


wszystko jest oki ;) tylko zdjęcie takie wyszło ;)

[ Dodano: 20 Czerwiec 2009, 14:28 ]
Kolejne fotki mojej Corsinki ;) Prosto z dzisiejszej sesji :hyhy:

 
 
     
 kris sroda wlkp



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: środa wielkopolska
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 6 Czerwiec 2010, 13:08   

orginalny kolorek u mnie w miescie sa tylko 3 takie ale ludzie sie nie interesuja zbytnio fanklubami itp....sam chyba jestem tu z wami z srody wielkopolskiej.....mam pytanko jak zdobyc wlepki czy te naklejki na auto fanklubu

ostatni raz upominam by stosować POLSKIE ZNAKI! CZYTAJ REGULAMIN
Ostatnio zmieniony przez west 6 Czerwiec 2010, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa by Barmar ;-)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.