Przesunięty przez: Kaszubski
1 Marzec 2016, 11:08
Brak napięcia - radio i TID - Corsa B
Autor Wiadomość
 lorak1990
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Kwiecień 2009, 20:56   Brak napięcia - radio i TID - Corsa B

A więc tak zaczynając od początku, chciałem podłączyć głośniki na tył, szukałem kabli ale nic więc zacząłem szukać od radia. Doszedłem do takiego czegoś po stronie kierowcy zaraz obok nadkola oczywiście w środku i żeby sprawdzić wypiąłem te wtyki, gdy włączyłem zapłon nie swiecił się tid i radio nie chcialo się właczyć a więc pytanie co jest tego przyczyną bo żadnych kabli nie zmieniałem ;/
Ostatnio zmieniony przez 12 Kwiecień 2009, 12:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Kwiecień 2009, 21:05   

Aby na pewno dokładnie wpiąłeś te wtyczki?? Dobrze dociśnij. Ja też kilka razy je wypinałem ale po podłączeniu wszystko śmigało jak należy. Albo za słabo wcisnąłeś albo jakiś kabel się wypiął. Jak to pisał jeden z klubowiczów, radio i tid są podłączone pod ten sam + więc dlatego padły te 2 rzeczy.
 
     
 lorak1990
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Kwiecień 2009, 21:17   

pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem czy dobrze wpiąłem ale okazało się że tak, jutro sprawdzę czy jakiś kabel się nie wypiął ale w to wątpie, wygląda to jakby stracił ustawienia :|
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Kwiecień 2009, 21:44   

lorak1990 napisał/a:
, wygląda to jakby stracił ustawienia


Możesz sprecyzować? Bo z wcześniejszego postu wyczytałem ze nie działa Ci TID i radio, a teraz piszesz ze stracił ustawienia, czyli działa, bo skąd wiesz ze stracił ustawienia skoro nie działa.
Jeśli nie działa to tak jak napisał StitchRD sprawdź czy dobrze wpiąłeś, czy jakiś kabel nie lata luźno, poza tym sprawdź bezpieczniki.
 
     
 lorak1990
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 15:24   

no właśnie nie potrafie tego wytłumaczyć ;/ nie działą także klakson i światla awaryjne, muszę wszystko jeszcze posprawdzać i sie odezwę ;) pozdrawiam
 
     
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 18:05   

Sprawdź bezpieczniki, i czy jest masa..
 
 
     
 lorak1990
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 19:31   

jednak bezpiecznik dzięki za rade ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » Brak napięcia - radio i TID - Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.