Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 08:59
Zimna chłodnica- Corsa B
Autor Wiadomość
 Dawid2006
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Kwiecień 2009, 21:57   Zimna chłodnica- Corsa B

Witam. Mam pytanie mam zimną chłodnicę lecz silnik i wąż górny jak i dolny są również ciepłe (gorące) woda dochodzi do 100 stopni wyrzuciłem termostat i to samo jaka może byc przyczyna?od razu pisze że ciekła mi chłodnica to dodałem jakiegoś preparatu, który by miał zapobiec przeciekaniu proszę o pomoc!? Dodałem ten preparat jakieś 4 miesiące temu


// Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum- szczególnie z punktem 5 i 22!!
A jeśli nie to- temat z dużej litery + o jakie auto chodzi, piszemy po polsku a nie językiem z gg!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez lukbud 3 Kwiecień 2009, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Kwiecień 2009, 22:03   

a jeśli jedziesz to jaka utrzymuję się temperatura ?
 
     
 Dawid2006
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Kwiecień 2009, 22:06   

A wiec tak... Wracałem z pracy 22km, dojechałem do domu, zauważyłem że płyn ucieka z chłodnicy. Pojechałem po preparat do uszczelniania, wlałem go, zajechałem pod dom zostawiając włączone auto ale zauważyłem, że coraz mocniej leci woda z chłodnicy więc zacząłem kombinować. Wyciągnąłem termostat, przeczyściłem chłodnicę pod ciśnieniem i (przed tym wszystkim temperatura była ok ale chłodnica była zimna), po temperatura dochodziła do 100;/

TRAGEDIA... Poprawiłem i zaznaczyłem na czerwono tylko polskie znaki, resztę błędów poprawiłem bez zaznaczania - bo prawie cały post byłby czerwony...

Za rażące naruszenie punktu 22 pomimo wcześniejszego ostrzeżenia leci WARN za 1 pkt na Twoje konto.
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 3 Kwiecień 2009, 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Kwiecień 2009, 22:09   

kup nową chłodnice - koszt około 120 zł - polecam
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 4 Kwiecień 2009, 12:31   
   Moje auto: ASTRA G


nieszczelna chłodnica to brak ciśnienia w układzie. Oli dobrze mówi wymień na nową i zalej nowy płyn.
 
 
     
 Dawid2006
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Kwiecień 2009, 16:23   

Witam ponownie.Mieliście racje była to chłodnica ciekła i była zapchana .dzięki za podpowiedzi i do zobaczenia...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ chłodzenia, ogrzewanie, klimatyzacja » Zimna chłodnica- Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.