Filtr kabinowy
Autor Wiadomość
 kuleczka


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Andrzej
Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 7
Skąd: Krakow
Wysłany: 21 Lipiec 2021, 14:35   Filtr kabinowy
   Moje auto: Corsa 1.2 Turbo


Potrzebuję pilne pomocy. Wyciągnąłem filtr kabinowy i teraz mam problem go założyć.
Opel Corsa Nowa rok 2017
Nie chodzi o sprawę techniczna tylko w które stronę powinien być.
Znalazłem dwa filmiki na Youtube i jeden wyklucza drugi.
Oglądnąłem pierwszy i tak zrobiłem ale w niedługim casie drugi i ten drugi wyklucza pierwszy.
Więc pomocy - w którą stronę jest kierunek powietrza? Czyli w która stronę ma być ta strzałka kierunkowa.
Tu są te filmy.
https://www.youtube.com/watch?v=GF1XYWQpS6E

https://www.youtube.com/watch?v=KqZl7lhevcQ

[ Dodano: 22 Lipiec 2021, 22:12 ]
Wytrwale oczekuję porady. Mam nadzieje że ktoś pomoże.
 
     
 madżenta


Informacje
kujawsko pomorskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Dołączył: 01 Gru 2018
Posty: 51
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 10 Sierpień 2021, 19:52   
   Moje auto: Corsa E; 1,4 90 KM


Trochę późno, zapewne już sobie poradziłeś, ale napiszę- na moje to sposób montażu pokazany na pierwszym filmie jest właściwy. Jak wyciągam stary filtr to wszystkie syfy zostają na filtrze, więc jest to właściwy kierunek przepływu powietrza. Drugi film dot. CorsyD, czy tam jest odwrotny wlot, nie wiem?
 
     
 kuleczka


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Andrzej
Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 7
Skąd: Krakow
Wysłany: 18 Sierpień 2021, 17:18   
   Moje auto: Corsa 1.2 Turbo


madżenta napisał/a:
Trochę późno, zapewne już sobie poradziłeś, ale napiszę- na moje to sposób montażu pokazany na pierwszym filmie jest właściwy. Jak wyciągam stary filtr to wszystkie syfy zostają na filtrze, więc jest to właściwy kierunek przepływu powietrza. Drugi film dot. CorsyD, czy tam jest odwrotny wlot, nie wiem?


Faktycznie, już nie aktualne. Podjechałem gdzie klimatyzacje robią i wyjaśnili. Ale do końca pewny nie jestem.
Po przedmuchanym filtrze to nie m znaczenia. Założyłem i teraz czekam parę miesięcy.
Wymienię i zobaczę z której strony paprochy się nazbierają. Wydaje mi się że dmuchawa powinna być przed filtrem.
Dzięki za zainteresowanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ chłodzenia, ogrzewanie, klimatyzacja » Filtr kabinowy
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.