Sprzedam: Opel Corsa D 1.4 100 KM
Autor Wiadomość
 kokson


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Maciek
Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: 022
Wysłany: 14 Kwiecień 2020, 19:20   Sprzedam: Opel Corsa D 1.4 100 KM
   Moje auto: Corsa D 1.4 A14XER


Cześć,

Mam na sprzedaż mojego Opla Corsę D. Rocznik 2014, pierwsza rejestracja styczeń 2015. W moich rękach od marca 2018, wcześniej jeździło jako auto flotowe. Jeździłbym nim dalej aż do końca mojego lub jej, ale trafia się mi okazja wyjęcia kolejnego auta z floty w dobrej cenie, stąd z bólem serca muszę się z nią rozstać.

Jako flotowe było serwisowane w ASO, w moich rękach było serwisowane przy wsparciu człowieka pracującego w ASO ;) olej i filtry robione jak w zegarku zgodnie z interwałami wymiany.

Przebieg całkowity 76 tys. km, ja przez dwa lata użytkowania nakręciłem około 25 tys. km.

Przez ostatnie dwa lata jedyne co musiałem zrobić oprócz planowych wymian to wymienić cewkę zapłonową - uszkodził się jeden z przewodów wysokiego napięcia. Przy okazji wrzuciłem nowe świece, bo stare były nieco zabrudzone, chociaż wożę je jako zapas w razie czego.

Pomijając ten jeden serwis wszystko działa bez zarzutu. Samochód zadbany, regularnie myty i czyszczony w środku, w 99% jeździłem nim sam do pracy, więc wnętrze niezłachane.


Z wyposażenia bardziej i mniej ważnego:
- skórzana kierownica ze sterowaniem radiem
- czujniki parkowania tylne zamontowane przez ASO (doposażone)
- zestaw głośnomówiący Nokia CK-200. Można podpiąć jednocześnie dwa telefony
- lusterka boczne sterowane elektrycznie i podgrzewane
- światła do jazdy dziennej

Badanie techniczne do 10.01.2021, OC do 16.03.2021.



Zdjęcia do obejrzenia w ogłoszeniu na Otomoto: https://www.otomoto.pl/of...m-ID6D0Flm.html

Serdecznie zapraszam do zakupu!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Sprzedam samochód » Corsa D » Sprzedam: Opel Corsa D 1.4 100 KM
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.