Czy kupowanie w lumpeksach to wstyd?
Autor Wiadomość
 Pieprz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Październik 2019, 12:31   Czy kupowanie w lumpeksach to wstyd?

Kiedys ktos mi powiedział, że kupowanie w "takim czymś" to wstyd, że tam są zwykłe brudne szmaty... jestem innego zdania...Czesto tam zagladam ale nie z brak pieniedzy tylko dlatego ze w normalnych sklepach jest mało ubran które mi sie podobaja , a w lumpku zawsze cos sobie znajde takiego co w zwyłych sklepach z ubranimi kupic nie mozna np. słynne Levisy 501 szukałem ich ponad rok a wystarczył jeden wypad do lumpka i sa , a w dodatku zapałciłem za nie 8zł , to sie nazywa zakup:P . A jak to jest u was ? Czesto zagladacie do tego typu sklepów ? A moze sie wstydzicie ?
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Październik 2019, 11:16   

Żaden wstyd, kiedyś sam kupowałem w takich miejscach i nie uważalem tego za wstyd.Znam wiele osob, ktore ubierają się praktycznie tylko w takich sklepach bo można znaleźć tam w dobrej cenie całkiem dobre firmy. Czemu postanowiłem z nich zrezygnować? Nie mam czasu na chodzenie po takich miejscach, w sklepach takich sporo jest ubrań w kiepskich rozmiarach oraz zniszczonych tak wiec tzeba się naszukać aby znaleźć dla siebie coś konkretnego.

Tak więc obecnie wybieram porządne tradycyjne sklepy z ubraniami. https://www.braggashop.pl...ny-rapu-prod-44
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.