Podświetlenie panelu sterowania nawiewem
Autor Wiadomość
 snake


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Janek
Dołączył: 05 Lut 2017
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Sierpień 2019, 12:23   Podświetlenie panelu sterowania nawiewem
   Moje auto: 1.4 75KM


Witam,

Ostatnio w samochodzie znajomej zwróciłem uwagę na brak podświetlenia panelu sterowania nawiewem (z manualną klimatyzacją). Czy ktoś może potwierdzić, że standardowo takie podświetlenie jest montowane i problem występuje w tym konkretnym przypadku, czy może Opel zwyczajnie chciał zaoszczędzić ?

Na załączonym zdjęciu widać, że tylko panel radia jest podświetlony, a wszystko co poniżej już niestety nie

 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18 Sierpień 2019, 16:01   Re: Podświetlenie panelu sterowania nawiewem
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Pytanie retoryczne więc nikt nie odpowiada na nie.Zobacz na zdjęcia Cors E tu na forum to zobaczysz jak się ładnie wszystko świeci.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/271ffa573f110c71
Ostatnio zmieniony przez mietrusz 18 Sierpień 2019, 19:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 Artur150


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Artur
Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 78
Skąd: Turek
Wysłany: 18 Sierpień 2019, 18:16   
   Moje auto: Corsa E 1.4 75KM


cześć, przepraszam nie miałem czasu wcześniej napisać. Pokrętła także są podświetlane, sprawdziłem w mojej corsie.
pozdrawiam
Artur
 
     
 snake


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Janek
Dołączył: 05 Lut 2017
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Sierpień 2019, 19:00   
   Moje auto: 1.4 75KM


Dzięki Panowie za potwierdzenie.

Dzisiaj miałem okazję przyjrzeć się jeszcze raz tej całej sprawie i okazało się że coś nie kontaktuje na połączeniach tego panelu. Po lekkim uderzeniu w panel z lewej strony podświetlenie zadziałało, natomiast ewidentnie widać że jest gdzieś kiepskiej jakości połączenie i pewnie w trakcie jazdy po nierównościach problem szybko powróci.

Swoją drogą ktoś już kiedyś miał okazję "dobierać się" do tego panelu i może poradzić co trzeba zdemontować, aby się do niego dostać ?
 
     
 ToZubr


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: Tomasz
Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Listopad 2019, 21:28   
   Moje auto: Corsa 1.4


W mojej Corsie nie świeci panel nawiewów. Czy ktoś może podpowiedzieć jak go zdemontować do wymiany żarówek? Chciałbym uniknąć ewentualnych połamanych plastików :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Wyposażenie wnętrza » Podświetlenie panelu sterowania nawiewem
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.