Opel Corsa D OPC
Autor Wiadomość
 HotHatch223


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Hubert
Wiek: 25
Dołączył: 31 Lip 2019
Posty: 2
Skąd: Otwock
  Wysłany: 31 Lipiec 2019, 23:45   Opel Corsa D OPC
   Moje auto: Opel Corsa D OPC


Witam wszystkich! "siema:
Z góry przepraszam jeśli to nie ten dział albo taki temat już istnieje.
Do rzeczy! Przyszła pora na zmianę samochodu i w oko wpadła mi Corsa D OPC i Peugeot 207 RC/GTI. O ile o RC/GTI wiem już wystarczająco o tyle o OPC praktycznie nic. Ogólnie interesuje mnie:

1) Jak ta bestia sprawuje się podczas jazdy?
2) Jak tam z przyspieszeniem
3) Eksploatacja - czy nie zrujnuje mi kieszeni?
4) Czy przy prawidłowym użytkowaniu (tj. przeglądy na czas, odpowiedni olej i wszystko tak jak należy) obejdzie się bez większych przygód u mechanika?
5) I wreszcie - to możliwe że znajdę zadbany egzemplarz w przedziale od 19 do 26 tysięcy złotych?

Każda pomoc się przyda!
 
     
 Dober


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Wiek: 29
Dołączył: 20 Cze 2019
Posty: 5
Skąd: Limanowa
Wysłany: 13 Sierpień 2019, 20:33   
   Moje auto: Corsa D opc 1.6T


1. Super się prowadzi. (tyle, ze u mnie jest zawieszenie H&R)
2. Przyspiesza bardzo przyjemnie i co dla mnie jest plusem nie jest za mocny i podczas przyspieszania, trzeba trzymać nie wiadomo jak mocno kierownicy (co już w astrach opc jest problemem)
3. Spalanie zaraz po kupnie wychodziło mi 13l, ale nauczyłem się jeździć spokojniej i teraz w mieście 9,6l
4. Jeśli kupisz zadbany egzemplarz to nie powinno być problemu, ale umówmy się, mało kto kupuje takie auto, żeby jeździć powoli
5. Myślę, że od 24tys, już będzie nad czym oko zawiesić (chociaż nigdy nie przewidzisz jaką miało przeszłość)

Mam OPC od kilku miesięcy, wiec powiedziałem co jak na razie dostrzegam. Jedynie to turbo miałem do regeneracji. ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Poradniki - manuale Corsa D » Opel Corsa D OPC
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.