Ile jest warta moja Corsa?
Autor Wiadomość
 leftismer


Informacje
opolskie

LPG: Tak
Imię: Maksymilian
Dołączył: 17 Lis 2018
Posty: 2
Skąd: Namysłów
Wysłany: 26 Marzec 2019, 09:07   Ile jest warta moja Corsa?
   Moje auto: Opel Corsa B 1.4


Witam, chciałbym dowiedzieć się, ile warta może być 60-konna Corsa B (dwudrzwiowa). 2 znajomych powiedziało mi, że więcej niż kilka stów za nią nie dostanę, a trzeci - że spokojnie 1500 zł. Wszyscy to mechanicy, więc mogę przypuszczać, że się znają.

Stan mojej Corsy:
-pęknięty przedni zderzak ("naprawiony" gwoździem),
-otarte prawe drzwi, w kilku miejscach rysy,
-maska i klapa bagażnika trochę rdzewieją,
-klapa delikatnie wgnieciona, przez co tylna wycieraczka nie za dobrze przylega do szyby i nie wyciera,
-lekko ukruszony lewy tylny klosz lampy (co nie ma wpływu na jazdę ani na przegląd),
-nie działają światła cofania i podświetlenie rejestracji (to ostatnie od uderzenia innego pojazdu w tył Corsy, nie wystarczy wymienić żarówki),
-nie działa prędkościomierz i licznik (wymieniłem czujnik prędkości, co nic nie dało i co prowadzi do kolejnego punktu),
-instalacja elektryczna w słabym stanie - długo kręci zanim odpali, prawdopodobnie przez elektrykę nie działa prędkościomierz, czasem gaśnie na gazie, w mocnym deszczu szarpie, po myjni też,
-podłużnice zrobione trochę na odwal, pękają,
-malutka dziura w wydechu,
-głośniki pierdzą.

Poza tym stan jest naprawdę dobry, silnik, skrzynia, hamulce luks :)

Jak myślicie, za ile może mi się udać ją sprzedać? Chodzi mi o to, za ile ktoś kupi, bo ogłoszenia na otomoto wiedziałem w różnych cenach, tylko pytanie czy ktoś je kupi ;)

Pozdro
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Ile jest warta moja Corsa?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.