Wymiana podstawowego radia
Autor Wiadomość
 Szulek


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Michal
Wiek: 32
Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Październik 2018, 22:32   Wymiana podstawowego radia
   Moje auto: Opel Corsa E 2016 1.4 75km


Cześć :) kupiłem Opel Corsa E z 2016 roku z podstawowym radiem bez usb i CD i zamierzam wymienić radio na CD 3.0 BT. W ramach wymiany trzeba będzie dołączyć gniazdo USB w pobliżu gniazda 12V i sprawdzić działanie przycisków w kierownicy do odbioru telefonu przez bluetooth. Czy jest to możliwe kupując urzywane radio z allegro ? Musi być rozkodowane wcześniej ? Czy poprostu zlecam to firmie która zajmuje się car audio i oni to ogarną ?
 
     
 MarTech


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Arek
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 175
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 19 Październik 2018, 17:46   
   Moje auto: OPEL/FORD


To nie jest Corsa D żeby tak sobie radio przerzucać...
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20 Październik 2018, 13:17   Re: Wymiana podstawowego radia
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Myślę że tak jak w Corsie D tak w Corsie E radio przed wymontowaniem z samochodu musi być wylogowane i ponownie zalogowane w nowym aucie .Twoje przed wyjęciem też wyloguj to może uda się sprzedać.Wymieniałem w Corsie D to w ASO 100zł zalogowanie kosztowało.Długo szukałem bo większość nie wylogowana.Dopiero jak dostałem kontakt z Panem który zajmuje się elektroniką a jego oferty z zdjęciem na allegro są tak ujęte że można odczytać numer seryjny radia co zapewnia że radio ma raczej uczciwe pochodzenie udało mi się kupić radio z którym żadnych problemów nie było.
Ostatnio zmieniony przez mietrusz 22 Październik 2018, 10:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 MarTech


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Arek
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 175
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 20 Październik 2018, 17:56   
   Moje auto: OPEL/FORD


I uważasz, że używane, wylogowane radio w Corsie E zaprogramujesz w innym egzemplarzu?
Ja próbowałem kilka sterowników przepisać z auta do auta i było to niemożliwe. Posiadałem dostęp do oprogramowania z poziomu ASO oraz MDI.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Wymiana podstawowego radia
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.