Witam Panie i Panów
Autor Wiadomość
 Chudy1910


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: Mateusz
Wiek: 25
Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 1
Skąd: Radom
  Wysłany: 4 Październik 2018, 23:39   Witam Panie i Panów
   Moje auto: Corsa B 1.2


Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mówcą nie jestem dlatego musicie mi wybaczyć troszke krótki opis. Mam na imie Mateusz i mieszkam w Radomiu. Jestem dość młody bo mam w tej chwili 19 wiosen na karku. Jeśli chodzi o motoryzację, cóż, kształce sie w tym kierunku ale jak narazie bardziej ze mnie teoretyk niż mechanik. Jedynie co sie nauczyłem przy moich corsach podstaw mechaniki. Posiadam corse B 1.2 wściekłe 45 koni zatrute LPG z 1994 roku. Jest to mój pierwszy samochód który od 2 lat dzielnie wozi(ł) mi dupe dlatego też, kurde polubiłem tego małego skurczybyka. Corsa wiadomo, że idealnym samochodem nie jest i zdarzają sie awarie, dlatego mam nadzieję, że znajdę tutaj fachową pomoc kiedy będę znowu zachodził w głowę o co jej chodzi :D Sam też oczywiście postaram sie pomóc innym kiedy moje jeszcze mało fachowe oko będzie coś widziało haha
Także jeszcze raz, witam wszystkich i pozdrawiam ;)
 
     
 jacob


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Jakub
Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 235
Skąd: Wrocław
Wysłany: 5 Październik 2018, 07:26   
   Moje auto: Corsa E 1.4 XEL


Cześć! Miło Cię powitać na forum:) Myślę, że opis to jeden z dłuższych jakby tak popatrzeć na innych witających ;)

Czekamy na wątek Twojej Corsy :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Regulaminy » Przywitaj się! » Witam Panie i Panów
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.