Jaki rower na nieutwardzone i szutrowe drogi
Autor Wiadomość
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Wrzesień 2018, 09:41   Jaki rower na nieutwardzone i szutrowe drogi

W okolicy w której mieszkam są przede wszystkim nieutwardzone i szutrowe drogi. Zastanawiam się w związku z tym, na co należy zwracać uwagę przy wyborze roweru i opon, aby były dostatecznie wytrzymałe.
 
     
 trod
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Wrzesień 2018, 12:53   

W zasadzie to dwa typy rowerów powinny dosyć dobrze sprawdzić się w takich warunkach. Rower trekkingowy oraz rower typowo crossowy.
Chodzi nie tylko opony które są lekko szersze, masywniejsze i trudniejsze do przebicia. Chodzi przede wszystkim wytrzymałą przekładnię, wzmocnioną ramę czy bardziej wytrzymałe hamulce.
Proponuję jeszcze tutaj sprawdzic: https://www.zico-bike.pl/crossowe -specyfikacja wybranych modeli.
 
     
 close


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: ja
Dołączył: 28 Lip 2018
Posty: 0
Skąd: warszawa
Wysłany: 18 Grudzień 2018, 15:46   
   Moje auto: skoda


jakimś wielkim znawcą nie jestem , sam w tym roku herculesa kupiłem http://wygodnyrower.pl/rowery-marki/hercules/ i jeżdżę po mieście i polnych drogach, póki co sprawuje się spoko, usterek nie zanotowałem. co na pewno mogę powiedzieć to ważne są amory i to bardzo dobre
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Jaki rower na nieutwardzone i szutrowe drogi
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.