Przesunięty przez: west
30 Sierpień 2010, 08:57
LPG w Corsie
Autor Wiadomość
 Renata_82



Informacje
LPG: Tak
Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Skoki
Wysłany: 30 Sierpień 2010, 08:21   LPG w Corsie

Mam pytanko mam Opla Corsę C o pojemności skokowej silnika 1,2 zamierzam założyć w niego instalację gazową niestety ze względu na odległość z pracy i do domu dziennie ok 100 km jestem do tego zmuszona. Czy ktoś może mi doradzić bo słyszałam różne opinie. Jedni mówią ze tylko i wyłącznie sekwencyjna a inni że możne być zwykła. Może ktoś z was drodzy forumowicze ma jakieś doświadczenia na ten temat i może mi coś doradzić. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 30 Sierpień 2010, 09:03   
   Moje auto: Porshe 911


na sam początek!
1) proszę się zapoznać ze strukturą forum, chodzi mi o działy! nie piszemy gdzie popadnie tylko zamieszczamy tematy w odpowiednich działach. (przenoszę temat)
2) gdy już poznamy strukturę forum to można zauważyć, że jest dział o LPG i tam jest mnóstwo wiadomości!
dział LPG

3) miło jest jak ktoś się przywita, wtedy jest lepiej postrzegany lepiej i bardziej przyjaźnie przez forumowiczy dział Powitania

4) gdy mamy problem zaczynamy zawsze od tego: najczęściej zadawane pytania
działy są wyróżnione innym kolorem by potencjalny forumowicz mógł je szybciej odnaleźć.
 
     
 zecik


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: darek
Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: szczecin
Wysłany: 2 Kwiecień 2018, 19:00   
   Moje auto: corsa d 1.4 90km


Witam, moje auto to Opel Corsa D Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2006 rok. Chcę założyć do niej instalację gazową i szukam dobrego gazownika w Szczecinie. Może znajdzie się tutaj ktoś kto był klientem warsztatu http://autkogaz.szczecin.pl/ bo właśnie do nich mam najbliżej :) Proponują mi lpgtech za 2600 zł więc może od razu są tu też osoby jeżdżące na tych rozwiązaniach? Sprawa w miarę pilna więc może też ktoś poleci zupełnie innego gazownika, który jest zaufany i wstawi mi coś porządnego?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Instalacje paliwowe » Instalacje LPG
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.