(S) OPEL CORSA 1.2 pierwszy właściciel salon Polska 18.200 k
Autor Wiadomość
 skota


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Marek
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 1 Luty 2018, 14:01   (S) OPEL CORSA 1.2 pierwszy właściciel salon Polska 18.200 k
   Moje auto: Opel Corsa D


Witam mam dzisiaj do sprzedania samochód
OPEL CORSA 1.2 benzyna
Rok produkcji 2010, pierwsza rejestracja luty 2011. Od nowości pierwszy właściciel, samochód kupiony jako nowy w autoryzowanym salonie Opla w Polsce.
Samochód używany przez cały czas tylko przez jednego starszego kierowcę ma obecnie przebieg 18.200 km co daje 2600 km na rok a niecałe 220 km na miesiąc co obrazuje jak mało był jeżdżony pojazd. Samochód cały czas garażowany. Przebieg w pełni udokumentowany co widać nawet na jednym ze zdjęć załączonych do aukcji. Ojciec raczej nie trzyma jednak rachunków z przeglądów w salonie Opla ale myślę że bez problemu można historię pojazdu sprawdzić po vinie w salonie Opla.

Samochód bezwypadkowy nigdy nie brał udziału w żadnej kolizji. Posiada delikatne uszkodzenie wgniotkę lewych przednich drzwi która powstała po upadku przedmiotu gdy pojazd był zaparkowany w garażu jest pokazana na jednym ze zdjęć chodź ciężko ją uchwycić żeby była dobrze widoczna. Była wymieniana przednia szyba po pęknięciu szyby po uderzeniu kamieniem została wymieniona na oryginalną. Malowane tylne lewe drzwi po uderzeniu drzwi od garażu w trakcie wyjeżdżaniu z garażu. Drzwi nie uległy dużemu uszkodzeniu lecz były malowane. Po za tym samochód nie posiada żadnych wad regularnie serwisowany w salonie Opla. Samochód w stanie bardzo dobrym.

Samochód posiada klimatyzację, elektryczne przednie szyby, poduszki powietrzne oryginalne radio, immobilizer.

Samochód ma ważne badanie techniczne ważne do stycznia 2019 roku, ubezpieczenie ważne do lutego 2018.

Możliwość sprawdzenia pojazdu przez kupującego w każdym warsztacie lub salonie oczywiście na koszt kupującego.

Samochód obecnie jest na kołach zimowych z uwagi na przebieg praktycznie na nowym bieżniku kupujący otrzyma również 4 szt. opon letnich również z prawie nowym bieżnikiem. Pojazd posiada również pełnowymiarowe koło zapasowe.

Jestem osobą całkowicie prywatną nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej samochód należy do mojego ojca ja tylko pomagam mu go sprzedać.

Cena do niewielkiej rozsądnej negocjacji lecz proszę sobie odpuścić oferty biorę za 15.000 zł od ręki. Samochód jest naprawdę w super stanie z bardzo niskim przebiegiem 18.200 co oznacza że jest prawie nowy mechanicznie. Przebieg mówi sam za siebie i w jaki sposób pojazd był użytkowany.

Samochód do sprzedania od ręki. Kupujący otrzyma książkę pojazdu dwa komplety kluczyków.

Polecam
link do aukcji allegro

http://allegro.pl/show_item.php?item=7163066098
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Sprzedam samochód » Corsa D » (S) OPEL CORSA 1.2 pierwszy właściciel salon Polska 18.200 k
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



proauto wroc
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.