Jakiej marki rower trekkingowy?
Autor Wiadomość
 trod
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Sierpień 2018, 09:04   Jakiej marki rower trekkingowy?

Zastanawiam się nad zakupem roweru trekkingoweog. Zastanawiam się nad wyborem marki - bo zalezy mi na możliwie dobrej jakości. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze. Dodam, że budżet mam ograniczony na ten cel i wynosi około do 2 tys zł.
 
     
 ralf
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Sierpień 2018, 07:53   

Wbrew pozorom, wybór jest dosyć duży, bo ten segment - czyli rowery trekkingowe sprawują się naprawdę bardzo dobrze zarówno w terenach miejskich jak i w trudniejszym terenie.
To na co należy patrzeć, to wytrzymałość, zarówno konstrukcji jak i osprzętu np przerzutek, hamulców, wytrzymałości kół, opon czy dętek.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.dadelo.pl/rowery-trekkingowe/ - mają tam całkiem duży wybór.
 
     
 perła


Informacje
wielkopolskie

LPG: Tak
Imię: Aneczka
Dołączyła: 06 Sty 2023
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 15 Luty 2023, 10:04   
   Moje auto: Corsa


A czy wiecie może gdzie dostępna jest w niewysokiej cenie, dobra lampka rowerowa tylna ? Właśnie musiałabym wymienić w swoim rowerze, a nie do końca wiem, gdzie opłacałoby się ją kupić... Może wy mnie nakierujecie? Może mi nasuniecie jakieś sprawdzone namiary.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wszystko i o wszystkim co związane z Corsą » Ogólne
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.