Dobrej jakości uchwyt na telefon
Autor Wiadomość
 jacob


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Jakub
Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 235
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24 Grudzień 2017, 10:11   
   Moje auto: Corsa E 1.4 XEL


mietrusz, moje doświadczenie mi mówi że na pewno nie chciałbym żeby coś mi ciągnęło za kabel... po prostu niepotrzebna siła działa na gniazdo, które z czasem może się wyrobić. Raczej jestem z tych ostrożnych użytkowników. Co do Kabla do iPhone to wiem że oryginał sprawdza się najlepiej. Słyszałem że tanie zamienniki dość szybko wysiadają. Ja miałem jeden tani zamiennik za ok40zł(kupiłem na promocji za 19zł) SHIRU, ponad rok mi działał więc jak dla mnie wynik dobry.
Teraz mam drugi zamiennik ale taki trochę inny :D bo wtyczka jest dwustronna, specjalnie wziąłem coś takiego do auta, gdyby moja kobieta chciała się podładować.
https://www.euro.com.pl/k...CFQPCsgodOcoBxw
Na razie działa i nie narzekam, jedyne co to mógłby lepiej wskakiwać w gniazdo w tel. Kupiłem go w x-kom jak zawsze na jakiejś przecenie za 15zł, ale teraz nie znalazłem.
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24 Grudzień 2017, 13:11   
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Chciałem oryginalny kabel ale są jedno metrowe/99zł/ albo dwu metrowe/144zł/. Jeden za krótki a drugi by się pod nogami walał. Zasilacz Hama za 99zł który kupiłem ma 140cm kabel kręcony a z prostym kablem tylko 100cm.W necie z prostym kablem najdłuższy jaki znalazłem to 120cm i jeżeli będę wymieniał to na taki.Niby wszystko jest w sklepach dopóki nie chcemy czegoś kupić.Czasami mam tego dosyć i jadę za Odrę do pierwszego domu towarowego i wychodzę z wszystkim czego bym szukał po całym Gdańsku tydzień,materiały do mojej pracy,ubranie,chemia,kosmetyki nawet spożywka.
Ostatnio zmieniony przez mietrusz 25 Grudzień 2017, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 jacob


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Jakub
Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 235
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24 Grudzień 2017, 19:15   
   Moje auto: Corsa E 1.4 XEL


mietrusz, Nic nie poradzisz... stwierdzam ze 150cm jest dla mnie za długi, ten zwykły 1m od apple mi wystarcza ;)
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2 Styczeń 2018, 00:01   
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Zamieniłem na 1m prosty HAMA,faktycznie jak napisałeś wystarczył.Tylko HAMA jak się dowiedziałem na miejscu ma certyfikat od Iphona.
 
     
 jacob


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Jakub
Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 235
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2 Styczeń 2018, 09:52   
   Moje auto: Corsa E 1.4 XEL


mietrusz, no i gitara :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Wyposażenie wnętrza » Dobrej jakości uchwyt na telefon
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.