Pokrowce do Corsy D
Autor Wiadomość
 Dotz91


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 8
Skąd: Katowice
Wysłany: 3 Grudzień 2017, 19:43   Pokrowce do Corsy D
   Moje auto: Opel Corsa D 1.2 Z12XEP


Poszukuję sprawdzonych pokrowców na fotele do Corsy tak, by dobrze leżały na fotelach i się dobrze prezentowały. Jest tego trochę na allegro, ale niewiem jak z jakością ich wykonania, liczę na waszą pomoc :) osobiście myślałem o takich: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5181758605 wzór P3
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 3 Grudzień 2017, 20:07   Re: Pokrowce do Corsy D
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Przerabiałem to jak miałem nową D.Dałem kupę kasy.Porządny materiał i na miarę szyte do tej właśnie Corsy.Porządnie założone i ciągle jakaś zmarszczka się robiła na fotelu i po zajęciu miejsca zawsze musiałem poprawiać.Ponadto zawężało już i tak wąskie miejsce między profilami aż uciskało to znowu tapicer poduszkę dorabiał.Skończyło się że wyrzuciłem na śmietnik.Kiedyś były misie które pięknie się układały i w Astrze miałem 10 lat ale teraz mówią że wiocha a szkoda.
Obecne fabryczne obicie jest tak wytrzymałe że wystarczy tylko czasami wyczyścić.
 
     
 Dotz91


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 8
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Grudzień 2017, 21:30   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.2 Z12XEP


Widzę , że lepiej raz na jakiś czas zainwestować w fotel kierowcy niż w pokrowce , więc się wstrzymam :) :D :D
 
     
 Piecia



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 299
Skąd: Warszawa/Merzig (DE)
Wysłany: 4 Grudzień 2017, 23:20   
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTI


Dotz91, dokładnie, lepiej wyprać oryginalne fotele ;) nie jest to aż tak wysoki koszt, a uczucie wsiadania do nieskazitelnie czystego wnętrza jest bezcenne :) sam tego ostatnio doświadczyłem ;)

Ale jeśli bardzo Ci zależy na pokrowcach to może podjedź do jakiegoś tapicera, może zagwarantuje Ci uszycie idealnie dopasowanych pokrowców ;)

W poprzedniej firmie, w której pracowałem kolega napalił się na fotele do swojej Corolli E11 G6. Kupił sobie dedykowane pokrowce z eko skóry do tego konkretnego modelu (modele Corolli G6 różnią się bardzo znacząco pod względem foteli od "zwykłej" wersji) i niestety wyglądały okropnie... W G6 fotele są połkubełkowe i na fotelu tworzyła się trampolina (znaczy bardzo napięty materiał) między bokami siedziska. Po zajęciu miejsca w samochodzie nie było czuć jakiegoś dyskomfortu lecz wygląd był okropny ;)
 
     
 zimny41


Informacje
lodzkie

Imię: Janusz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: 6 Grudzień 2017, 14:36   
   Moje auto: Corsa D


Witam, nie wiem jak o ciebie ,ale u mnie po pół roku użytkowania oryginalny materiał foteli zaczął sie mechacić (jakość b. kiepska )...........kupiłem pokrowce Łódzkiej firmy ROCO niedrogie .porządne solidnie uszyte
 
 
     
 pauloo42


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 60
Skąd: EL
Wysłany: 6 Grudzień 2017, 15:03   
   Moje auto: CORSA D 1,3 109km


zimny41 napisał/a:
Witam, nie wiem jak o ciebie ,ale u mnie po pół roku użytkowania oryginalny materiał foteli zaczął sie mechacić (jakość b. kiepska )...........kupiłem pokrowce Łódzkiej firmy ROCO niedrogie .porządne solidnie uszyte



NIE TYLKO NIE TA FIRMA

kupiłem u nich pokrowce przyjechałem do domu zaczołem zakładać i okazało się że na szwach zaczeły puszczać i co najlepsze w niektorych miejsacach były niedoszyte zaraz pojechalem i oddalem całe szczęście straciłem tylko paliwo nawet nie było z ich strony PRZEPRASZAM to juz lepiej poszukaj tu http://autoak.prv.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Wyposażenie wnętrza » Pokrowce do Corsy D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.