3City Team
Autor Wiadomość
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Marzec 2009, 19:38   3City Team

Drodzy użytkownicy... W tym temacie możecie rozmawiać o sprawach związanych z działalnością Grupy 3City Team.

Chcesz dołączyć do 3City Team ?
Spełnij poniższe warunki:
1. Musisz być z woj. pomorskiego
2. Sprawdź czy masz prawidłowo wypełniony swój profil (zgodnie z regulaminem)
3. Kliknij w ten link: >>>>> TAK WŁAŚNIE W TEN <<<<<
4. Oczekuj na przyjęcie
:)
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Marzec 2009, 17:22   

No i jest super :D Teraz trzeba będzie jakieś naklejki wymyślić !
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10 Marzec 2009, 00:30   

Na początek pomyślałem o pasku na ramkę pod tablicę rejestracyjną. Na szybko skomponowałem coś takiego:



Jeszcze nie rozmawiałem z producentem czy wykorzystałby taki projekt, ale jak sprawdzałem w necie to koszt takiego paska to około 3zł. Trwałość 5 do 10 lat. Napiszcie jak wam się podoba ten pomysł. No i jeszcze... projekt musi zyskać akceptację Admina, tak że na razie to luźny temat...
 
 
     
 H5n1



Informacje
pomorskie

Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 51
Skąd: Sorkwity\Gdańsk
Wysłany: 10 Marzec 2009, 02:43   3City Team

Teraz Panowie to trzeba urządzić małe (spotkanie integracyjne)* ;) gdzie spokojnie przy :piwo: sobie pogadamy.
PiotrK65 dzięki za rozwianie moich wątpliwości.
Pozdro
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 10 Marzec 2009, 08:36   

Mi się podoba , niech Admin to tylko zatwierdzi i jechana z produkcją :hyhy:
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 10 Marzec 2009, 09:13   
   Moje auto: Porshe 911


a bym trochę z tonował ten pasek tak by miał jeden odcień i by to godło nie odróżniało się jako deseń, klubowe loga bym dał skrajnie na lewej i prawej stronie a godło w środek! a tak to git!
 
     
 chemas86
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 10 Marzec 2009, 11:27   

ja bym proponował zamiast paska całą ramkę np. niklowaną - koszt 7,99zł http://moto.allegro.pl/it...em_reklama.html a co do projektu to popieram pomysł westa logo kaszub na środku a po bokach logo klubu, ale gradient bym dał w innych odcieniach albo jednego koloru - takie jest moje zdanie

jeszcze jedno: kiedys widzialem coś takiego w innym team'ie każdy miał swoją ksywe/nick tylko niewiem czy by się to zmieściło na takim małym pasku? Efekt był fajny ma zlocie :)
To by wyglądało tak:
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10 Marzec 2009, 22:03   

chemas86, dobry pomysł z tym nickiem.
Ja na razie wymyśliłem jeszcze dwa wzory. Po ustaleniu wzoru zrobi się również wersję z nickiem.





Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na projekt to proszę mi go przesłać na maila piotrk65@klubcorsa.pl w rozmiarze 1446x54 piksele (lub jak kto woli 51x1,9 cm)
Złożę to wszystko potem do kupy. Zrobi się ankietę i wzór, który wygra pójdzie do produkcji. Co do pasków do naklejenia lub całych ramek to jeszcze się dogadamy jak ustalimy jakiś wzór.

A pasek z nickiem mógłby wyglądać np. tak:
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Marzec 2009, 07:48   

No z nickiem całkiem fajna sprawa ale jak ktoś nie chce z nickiem to trzeba by też zrobić bez. Np. Ja ;p
 
     
 H5n1



Informacje
pomorskie

Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 51
Skąd: Sorkwity\Gdańsk
Wysłany: 11 Marzec 2009, 13:54   3City Team

Dla mnie prawie ok.tylko te żółte tło, będzie się gryzło z kolorem mojej Corsy.
Proponuje czarne napisy na białym tle, wtedy będzie czytelne przejrzyste i widoczne a i bez tych prostokątnych FKC po rogach. To moja wizja.
Wersja z nickiem popieram - zamawiam.
Pozdro
 
 
     
 chemas86
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Marzec 2009, 15:08   

tak, te kaszubskie (choć bardzo lubię) nie pasują bo tekst się zlewa. kolor tła musi być jednolity. A jeśli ktoś niechce nicku to proponuje wpisac miasto albo dowolny tekst związany z klubem
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11 Marzec 2009, 18:42   Re: 3City Team

H5n1 napisał/a:
Dla mnie prawie ok.tylko te żółte tło, będzie się gryzło z kolorem mojej Corsy.
Proponuje czarne napisy na białym tle, wtedy będzie czytelne przejrzyste i widoczne a i bez tych prostokątnych FKC po rogach. To moja wizja.
Wersja z nickiem popieram - zamawiam.
Pozdro


Tak by wyglądało wg wskazówek H5n1 (Chociaż nie popieram... uważam, że godło Klubu powinno być):


A ja wymyśliłem jeszcze klika:
- wersja biała bez nicka
- wersja biała z nickiem
- wersja czarna z nickiem

*** PRZYSYŁAJCIE PROJEKTY, BO W KOŃCU TYLKO MOJE TRAFIĄ DO ANKIETY ***
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Marzec 2009, 19:17   

Powiem tak na bank musi być logo FKC , adres strony i 3city team , a co do nicku to mozna wymyslic cos innego .... np. naklejka na tylną szybę na środek albo na górę albo dół ( ale na środku) białe napisy. Jeżeli ktoś nieche czegoś takiego to może na boczne szyby koło loga FKC. Ja coś pokombinuje u siebie tylko niewiem gdzie można naklejki zrobić ?
 
     
 chemas86
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Marzec 2009, 20:24   

luźno proponuję coś takiego:
v1.1
v1.2
v1.3

każda kombinacja możliwa, dałem tylko przykład, na konkurs dałem inne - moje małe dziecko :)
Ostatnio zmieniony przez chemas86 11 Marzec 2009, 22:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11 Marzec 2009, 21:25   

U W A G A !!!
Ogłaszam konkurs na projekt paska pod ramkę do tablicy rejestracyjnej dla naszego Teamu. proszę o przesyłanie projektów w formacie .jpg (jeden projekt - później pomyślimy o wersjach kolorystycznych) na mojego maila piotrk65@klubcorsa.pl
Na zgłoszenia czekam do 20 marca 2009 potem robię ankietę... I tu niespodzianka...
Autor projektu, który wygra otrzyma w nagrodę dwie ramki pod tablice
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 11 Marzec 2009, 22:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
 sylwester27



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11 Marzec 2009, 21:45   

Witam. A mnie się podoba twój pomysł i pozostałbym przy tym i nic bym nie zmieniał.jestem za jak najbardziej. czekam na werdykt :)
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Marzec 2009, 22:18   

czekam na ankiete być może mam już faworyta
 
     
 H5n1



Informacje
pomorskie

Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 51
Skąd: Sorkwity\Gdańsk
Wysłany: 12 Marzec 2009, 01:35   3City Team

west napisał/a:
a bym trochę z tonował ten pasek tak by miał jeden odcień i by to godło nie odróżniało się jako deseń, klubowe loga bym dał skrajnie na lewej i prawej stronie a godło w środek! a tak to git!


Z całym szacunkiem dla Prezesa, ale jeśli mamy dbać o polską pisownię to "z tonować" piszemy inaczej a mianowicie - stonować.





Piszę poprawnie po polsku! nie strzelaj baboli bo tego nie lubimy! Akcja FKC
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 12 Marzec 2009, 08:09   Re: 3City Team
   Moje auto: Porshe 911


H5n1 napisał/a:
west napisał/a:
a bym trochę z tonował ten pasek tak by miał jeden odcień i by to godło nie odróżniało się jako deseń, klubowe loga bym dał skrajnie na lewej i prawej stronie a godło w środek! a tak to git!


Z całym szacunkiem dla Prezesa, ale jeśli mamy dbać o polską pisownię to "z tonować" piszemy inaczej a mianowicie - stonować.





Piszę poprawnie po polsku! nie strzelaj baboli bo tego nie lubimy! Akcja FKC



Dziękuję za zwrócenie uwagi, gdy piszę w pracy nie raz pod presją szefa - można strzelić od czasu do czasu małego babolka!

Cieszę się, że to wychwyciłeś! też teraz bardziej będę pilnował siebie oraz Twoich odpowiedzi w których 3/4 nie ma kropek, przecinków i zdań zaczynających się z dużej litery!

pozdrawiam WEST!

- ogólnie będę też bardziej zwracał uwagę na =SPAM= :P
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Marzec 2009, 21:17   

Na razie mam tylko dwa projekty... Chciałbym dodać, że oceniając projekty w ankiecie nie sugerujcie się kolorami tylko ogólnym wyglądem. Będzie możliwe dobranie kolorów zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. I jeszcze raz apeluję:

CZEKAM NA PROJEKTY
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Ogólne » 3City Team
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.