[ Corsa B] Elementy zawieszenia, sprężyny, amortyzatory, koń
Autor Wiadomość
 Raf02


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Rafał
Pomógł: 13 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Radzyń Podl.
Wysłany: 21 Czerwiec 2017, 20:32   [ Corsa B] Elementy zawieszenia, sprężyny, amortyzatory, koń
   Moje auto: '99 Corsa B 2.0 16V Turbo 225hp/340Nm


Witajcie mam na sprzedaż trochę stali do corsy B
Zawieszenie komplet:
Kompletne Mcpersony przód: Amortyzatory MTS Technik nie używane + sprężyny Lowtec minimalne jeszcze skrócone będzie coś około -65-70mm względem serii, sprężyny tak na szybko odświeżone, nowe odboje i osłony (zamienniki), górne mocowania wypiaskowane i zabezpieczone epoksydem, te gumowe w czarnym plasti-dipie.
Sprężyny tył również Lowtec dosyć zmęczone - do odświeżenia, wraz z amorami Bilstein bne.
Cena za całość 350zł mogę wysłać na swój koszt.





Sprężyny komplet marki Suplex, wraz z tylnymi grubszymi gumami. wydają się być grubsze od standardowych. Stan dobry plus. Cena 70zł



Sprężyny przednie seria, stan dobry:
Oddam za 30zł



Końcówki drążków kierowniczych Denckermann nowe.
Leżakowały u mnie w garażu przez jakiś czas, ale nie były nawet rozpakowane z folii.
Cena 25zł.


Poliuretany tylnej belki żółte te twardsze, producent: Deuter Motorsport
30 zł


Przednie Tuleje poliuretanowe drążka reakcyjnego, do cors poliftowych z 98-00 r.
Cena: 50 żł.



https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1qI63/
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Sprzedam części do Corsy » [ Corsa B] Elementy zawieszenia, sprężyny, amortyzatory, koń
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.