Przesunięty przez: Kaszubski
10 Marzec 2016, 23:00
Problem po złożeniu panela środkowego - Corsa B
Autor Wiadomość
 W_D
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2009, 14:31   Problem po złożeniu panela środkowego - Corsa B

Witam,
mam takie niedyskretne pytanie do zacnych forumowiczów, a mianowicie ostatnio wymieniałem żarówki w panelu środkowym, czyli nawiew jego kierunek i ogrzewanie. Po wszystkim powstał problem z ogrzewaniem i nie wiem dlaczego. Na koniec po prostu wpycha się to pokrętło od ogrzewania, ja też tak zrobiłem i przy 90 stopniach silnika i maksymalnym ogrzewaniu mam ledwie letnie powietrze, kiedy zawsze było bardzo gorące. Co mogłem zepsuć? Niby nic nie można więc tym bardziej się dziwię. Wyjąłem dziś ten przełącznik, o którym tu rozmawiamy i wyleciało mi jakieś kółeczko silikonowe jakby, teraz po ponownym włożeniu nadal nie działa ale jakby za lekko chodził w porównaniu z tym jak to było wcześniej. Proszę o pomoc :(

Edit by Finos: W temacie stosuj frazę Corsa B - pkt.5 regulaminu
Ostatnio zmieniony przez 1 Kwiecień 2009, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 1 Kwiecień 2009, 15:02   
   Moje auto: Porshe 911


musisz wyciągnąć wszytko jeszcze raz!
prawdopodobnie ci się przyblokowała klapka otwierająca przepustnice ciepłego powietrza, lub! spadła ci jedna z 4 linek które są odpowiedzialne za "suwaki"
nie tak dawno też ściągałem cały panel i nieźle się wkurzałem by wszytko ponownie spasować i założyć.
to silikonowe kółeczko jest prawdopodobnie od środkowego włącznika nawiewu - ten co się również włącza ogrzewanie tylej szyby to jest taki mały dystans
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2009, 17:12   

Jeśli chodzi Ci za lekko to pewnie spadło Ci mocowanie korpusu linki albo go nie założyłeś. I linka nie przesuwa się w korpusie. Pozdro
 
     
 W_D
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2009, 20:56   

No i sprawa rozwiązana, wyczepił się cały plastik na którym zamocowana jest linka, nadal chodzi lżej niż na początku ale działa, jutro zobaczą z tym kółeczkiem sylikonowym. Wielkie dzięki za pomoc :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Problem po złożeniu panela środkowego - Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.