Moja Corsa C 1.2 Twinport czyli czerowne szaleństwo:D
Autor Wiadomość
 lukghost



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Częstochowa
  Wysłany: 31 Marzec 2009, 22:22   Moja Corsa C 1.2 Twinport czyli czerowne szaleństwo:D

Autko z końca 2004 w sumie to rejestracja była w 2005, 1.2 w Twinporcie (80 konna stadnina :D ) z klimusią. Z Corsinką miałem styczność od momentu opuszczenia salonu, poprzednim właścicielem byli moi dziadkowie więc utrzymana wzorowo:D Spalanie w granicach 6.5l więc jak dla mnie bajera, (odcinki ok 10 - 20 km wiec często na zimnym) a i 4000obr/min lubi wskoczyć :hyhy: Brakuje mi jeszcze alusów, CB i elektrycznych szybek ale dopieszczę ją do wakacji:D Zdjęcia robione świeżo po myciu i woskowaniu, efekt odbijania światła latarni w nocy jest boski :D Psiunia pilnuje zacięcie :)









 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2009, 17:09   

lukghost napisał/a:
Spalanie w granicach 6.5l więc jak dla mnie bajera,
Jak mówisz, że fura po dziadku to licz się ze spalaniem na poziomie 8/100. Mojego pierwszego Opla też odziedziczyłem po Dziadku. Była to Astra 1.4 60KM. Jemy paliła w granicach 7, mnie w granicach 8,5 ;) :cool: :oczami:
poza tym autko bardzo ładne :ok:

PS Sprawdź PW
 
     
 lukghost



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 1 Kwiecień 2009, 18:09   

6.5l w piątek lany cały bak, we wtorek jak wskoczyło 100km znów do pełna, wyszło 6.5 coś:D a w weekend z kolega trochę się pogoniliśmy po mieście:D zobaczymy co będzie dalej. A jak Broneq chodzi Ci o to że zamulony to nie martw się już dawno go przegoniłem :hyhy:
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2009, 18:21   

lukghost napisał/a:
A jak Broneq chodzi Ci o to że zamulony to nie martw się już dawno go przegoniłem :hyhy:
Nie, nie o to, że zamulony. Mój Dziadek nie zamulił auta, poprostu jeździł spokojnie i oszczędnie, a ja ostro.
Co do przegonienia to zamulone auto odzyskuje wigor gdzieś po 2-3tys km. Takie moje obserwacje, a sporo tych autem przerobiłem :cool:
 
     
 lukghost



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 07:53   

Moje już wigor odzyskało:D Mam je od początku grudnia i zrobiłem już ze 2.5 - 3 tys. A spalanie będę monitorował na bieżąco.
 
 
     
 maximmortal


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 0
Skąd: Krotoszyn
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 11 Styczeń 2010, 18:46   

witam...chcialem spytać jakie diody zastosować do podświetlania zegarów zeby było cool ? ;D

[ Dodano: 11 Styczeń 2010, 18:48 ]
Efekt który wyszedł w Twojej Corsie jest niezly:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Moja Corsa C 1.2 Twinport czyli czerowne szaleństwo:D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.