Zamknięty przez: west
28 Marzec 2009, 19:35
Oficjalne wyniki konkursu na Corsę 2008
Autor Wiadomość
 Piter503


Informacje
dolnoslaskie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Marzec 2009, 21:14   

ja gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu :super: chyba w następnej edycji wystawie swoje autko ;)
 
 
     
 promyk228
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Marzec 2009, 21:16   

Gratulacje dla wszystkich uczestników!!
Szkoda tylko ze wyszły jakieś zazdrości.
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Marzec 2009, 21:37   

:zdziwko: - takie oczy zrobiłem jak się dowiedziałem że wygrałem :zawstydzony:
pierwszy poinformował mnie Cwirus - za co mu bardzo dziękuje :) :serce:
jak wiadomo każdy jest tutaj zwycięzca :ok:
bardzo dziękuje za oddane głosy :D i za to że uważacie że moja corsa jest najładniejsza :hyhy:
szykuje już nowy IMAGE dla corsy - ale o tym się dowiecie już za niedługo :oczami:
myślę że nie straci na uroku :luka:


Jeszcze raz Gratuluje wszystkim :super:
Wszystkie corsy są piękne :) :cwaniak:

PS. duże wyrazy podziękowania dla westa który to wszytko zorganizował oraz sponsorowi za nagrodę ;)
 
     
 chemas86
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Marzec 2009, 21:46   

OLi gratulacje
Dla reszty również każdy kto brał udział jest zwycięzcą ponieważ jest w pierwszej 20tce :) a to że ktoś jest tak wulgarny to powinien się wstydzić takich rzeczy. Przecież to tylko zabawa. Sprawę trzeba postawić jasno - wierni wybrali po swojej myśli taki jest system demokracji w którym żyjemy.
Brawo dla PiotrK65 za miejsce w pierwszej piątce! 3City Team górą :)
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Marzec 2009, 22:53   

Już wielokrotnie mówiłem że kolega mich88 to mój idol. Dla waszej informacji, PW @ OCFC:

Cytat:

Cześć Michał (szkoda że taki imbecyl jak ty ma tak na imię)

Wiesz, z reguły jestem spokojnym człowiekiem który zlewa takich kretynów jak Ty. Ale z twoimi tekstami na forum FKC troche przegiąłeś pałę.

Po pierwsze, niech Cie Twoja matka, czy tam ojciec do porządku nauczy pisać bo jak czytam twoje posty to zwracam posiłek na widok byków ortograficznych, które strzelasz. Po drugie na temat mojej Corsy swoje zdanie wyraziłeś:

mich88@fkc napisał/a:
nie wiem jak można tak oszpecić corsę tak jak Cwirus88 oszpecił


OK. Nie mam pretensji. Masz pełne prawo tak sądzić. Ale tekst


mich88@fkc napisał/a:
cwirus88 to oszust i (wulgaryzm ostrzeżenie) do lania bo oszukuje


to już osobisty pojazd po mojej osobie i nie życzę sobie, żebyś rzucał takimi epitetami na forum, bo za to możesz wylądować w sądzie za zniesławienie publiczne.

Jak chcesz mnie obrażać - zapraszam na gg ewentualnie PW.

Generalnie nie będę z Tobą wchodził w dalszą dyskusję, bo widać że masz nieźle namieszane pod tą Twoją kopułą, a z takimi życie nauczyło mnie nie dyskutować.

Pozdro.


 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25 Marzec 2009, 22:58   

Brawo cwirus, na mój gust to należy wyrywać chwasty... Ktoś taki jak mich nie jest potrzebny na forum. Liczy sie jakość (czytaj: kultura), a nie ilość... userów na forum. Takie jest moje zdanie... i tego będę się trzymał... A przy okazji GRATULACJE !
 
 
     
 Rafał
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Marzec 2009, 02:51   

GRATULUJE :D :D mam nadzieje , że się kiedyś wszyscy skumamy :) pozdro :) :ok:
 
     
 pico8
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Marzec 2009, 03:06   

GRATKI Corsiarze :D
Szkoda tylko ze moj osobisty faworyt nie zakwalifikowal sie w pierwszej trojce :kwasny: :P
 
     
 mich888
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Marzec 2009, 03:22   

west kretynem to jesteś ty i zawsze nim bedziesz .a ten twuj puchar to mi zwisa mam go w (ciach) tak samo jak ten wasz (ciach) klub corsy i tak tu sie nic niedzieje. i nie(ciach) ze tu prze ze mnie ankiete wycofałeś bo ja bikomu niekazałem zakładać tu konta po to zeby głosował a ze ktoś załozył i akurat na mnie zagłosował to juz niemoja wina.bo ja w odróż nieniu od ciebie i ćwirusa jestem uczćiwy,a ty Cwirus88 nie udzielaj sie bo zmarnowałeś swój samochud i dla mnie zawsze bedziesz debilem który zniszczył porządny samochud. :wsciekly: a banów dawaj se ile chcesz. .


od westa
kocham takich kretów! analfabetów , nawet jak pisze to się jąka.. sylabuje pisane słowa..
że mu się chce latać po innych kompach i zakładać nowe konta..
dla mnie zabawa... :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez west 26 Marzec 2009, 08:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Marzec 2009, 08:34   

mich jesteś moj idol :super:

ciekawe jak kiedyś spotkamy się na spocie czy będziesz w stanie powiedzieć mi to wszystko w twarz :cwaniak:

mich, mamusia nauczyła Cię już pisać po polsku ? :hyhy:
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Marzec 2009, 10:49   

Koleś jest niezły...poza tym założe się, że nie ma wcale 20-tu lat, a autko w avatarku należy do mamusi lub tatusia! masakra jak niestylistycznie można wyrażać swoje myśli! a tak a propos tematu - to SERDECZNE GRATULACJE dla Wszystkich uczestników konkursu! :D
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Marzec 2009, 11:58   

Gratulacje dla zwyciezców :hurra: :hurra:
Szkoda tylko, że zawsze znajdzie się ktoś, kto zepsuje całe przedstawienie :dobani:
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 26 Marzec 2009, 14:49   
   Moje auto: Opel Astra G


YOyo!
Sorry, za spóźnienie z gratulacjami, ale problemy z netem mnie powstrzymały :cenzura:

Wszystkim uczestnikom a przede wszystkim zwycięskiej trójce gratuluje!!!!
Wasze Corsy są ozdobą naszego klubu :hyhy:

pozdro! :super:
 
 
     
 82yeti



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 67
Skąd: Janowiec Wlkp.
Wysłany: 26 Marzec 2009, 17:37   

Gratulacje!!! :padam: Widzę,że mam podobny gust jak większość. :cool:
 
 
     
 maciu1922


Informacje
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 66
Skąd: Skoki
Wysłany: 26 Marzec 2009, 22:37   

Gratulacje dla zwycięsców i innych uczestników za dobrą zabawe - myślałem, że 5d będzie ciut wyżej;)

P.S. Chyba ktoś koniecznie potrzebuje nowego akumulatora...a nie koniecznie pucharu..heh
 
 
     
 rysio47
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Marzec 2009, 18:54   

Gratulacje dla zwycięscy. :hurra:.Oraz pozostałych uczestników .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Konkursy » Oficjalne wyniki konkursu na Corsę 2008
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.