System do zarządzania transportem
Autor Wiadomość
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Czerwiec 2020, 16:09   System do zarządzania transportem

Szuka jakiegoś nowoczesnego, sprawdzonego systemu z przeznaczeniem do zarządzania transportem. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 
     
 ralf
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Czerwiec 2020, 08:53   

Widzę tutaj jedynie jedno sensowne rozwiazanie. Mianowicie system TMS dla transportu, ktory jest najczęsciej wybierany przed firmy spedycyjne. Szczególnie jeśli nie jest to jeden czy dwa samochody ale cała flota (dzięki temu sensowniej mozna to ze sobą zgrać)
wydajniejsze planowanie floty pojazdów
dostęp do danych w czasie rzeczywistym
krótki czas realizacji zamówień
jak rowniez sensowniejsze planowanie trasy wyjazdu samochodów

Zastanów się nad tą opcja. http://rynekinwestycji.pl...ia-transportem/
 
     
 pedro


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: max
Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 12
Skąd: pl
Wysłany: 2 Sierpień 2022, 11:13   
   Moje auto: Corsa


Popracujcie z Berberis. Szybko powinno się zrobić lepiej. Krok po kroku poprawicie wyniki, przyjdzie realna optymalizacja. Tak naprawdę nie są tutaj potrzebne żadne cuda, tylko podstawowe działania i wtedy będzie lepiej. Trzymajcie się tego.
 
     
 perła


Informacje
wielkopolskie

LPG: Tak
Imię: Aneczka
Dołączyła: 06 Sty 2023
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 4 Maj 2023, 07:51   
   Moje auto: Corsa


Jak chodzi o mnie to zauważyłam, że szerokie zastosowanie ma oprogramowanie Atom ERP https://atomerp.pl/zastosowania . Dzięki niemu można wszystko dużo efektywniej prowadzić i mieć wszystko pod dużą większą kontrolą - także według mnie warto się zastanowić na tą opcją....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » System do zarządzania transportem
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.