Handel internetowy - pomysł na biznes w czasie kryzysu?
Autor Wiadomość
 ralf
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Marzec 2020, 12:16   Handel internetowy - pomysł na biznes w czasie kryzysu?

Jak wam się wydaje? Czy handel internetowy to dobry pomysł na czas kryzysu?
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Marzec 2020, 11:58   

Jak pokazują aktualne czasy - handel internetowy jest tą branżą, która całkiem dobrze sobie radzi w tych trudnych czasach.
Z tego co widać, to sklepy internetowe mają pełne ręce roboty.
Pozostaje tylko wybór oprogramowania, logistyki i można jechać z tematem.
Przykładowe rozwiazania z tego zakresu znajdziesz jeszcze tutaj: https://omnicommerce.pl/na-co-zwrocic-uwage-podczas-wyboru-platformy-b2b/
 
     
 todi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Kwiecień 2021, 09:54   

Jak najbardziej jest to dobry pomysł. Ostatnio uświadomiłem sobie, że oprócz "zwykłych" zakupów w postaci art. spożywczych itp., kupuję już praktycznie tylko przez Internet. Niedawno nabyłem w ten sposób np. całkiem dobry fotelik recaro monza is. Opłacało się, bo dostawa do domu i cena też ciekawa.
 
     
 perła


Informacje
wielkopolskie

LPG: Tak
Imię: Aneczka
Dołączyła: 06 Sty 2023
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 25 Kwiecień 2023, 16:32   
   Moje auto: Corsa


Tak sobie myślę, że przede wszystkim to warto byłoby przykładowo zgłosić się też do firmy https://www.thinq.pl/Strony-Internetowe , która może wam przygotować profesjonalnie stronę, która efektywnie będzie przedstawiać wasze produkty/ usługi. Nawet może wam pomóc stworzyć specjalne aplikacje, czy oprogramowania - także w ten sposób efektywniej będzie u was wszystko działać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Handel internetowy - pomysł na biznes w czasie kryzysu?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.