Spodnie robocze na budowę
Autor Wiadomość
 Pieprz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Styczeń 2020, 13:18   Spodnie robocze na budowę

Potrzebuję namiarów na porządne spodnie robocze na budowę dla siebie oraz dla pracowników mojej firmy. Jakie możecie mi polecic? Zależy mi tutaj na ;jakości tak aby szybko się nie rozpadły.
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Styczeń 2020, 07:43   

Sam ostatnio zamawiałem komplet ubrań dla pracowników w hurtowni Ferpol, polecam się z nimi skontaktować. Powinni Ci doradzić, co będzie najlepsze. W hurtowni mają odzież od wielu dobrych producentów.
Dobrej jakości odzież bhp wykonana jest z trwałego materiału, posiada mocne i nieprzecierające się szwy. Nie ma co kupować najtańszych ciuchów bo potem beziesz musiał je od razu wymieniać co sensu nie ma. Atutem bluz roboczych i spodni roboczych jest zastosowanie wzmocnień w okolicy łokci oraz kolan, które dodatkowo zabezpieczają przed szybkim zniszczeniem.

No i dopasuj ubrania do rozmiaru pracownika tak aby pracownikowi było wygodnie. https://www.ferpol.pl/spo...rman-talvi.html
 
     
 MateuszKrk


Informacje
malopolskie

LPG: Tak
Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 0
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Marzec 2021, 00:19   Re: Spodnie robocze na budowę
   Moje auto: Opel Corsa 1.3


Witam, chcę podzielić się swoim dośwwiadczeniem. Robiłem remont w mieszkaniu i potrzebowałem zamówić dobre spodnie robocze. znalazłem strone internetową BHP Technik, wszystko dotarło szybko i dobrej jakości.
Jak ktoś potrzebuke linka to mogę dać link poniżej https://bhptechnik.pl/odziez-robocza-19
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wszystko i o wszystkim co związane z Corsą » Spodnie robocze na budowę
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.