Corsa D opc
Autor Wiadomość
 Konani


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tralala
Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 26
Skąd: Kato
Wysłany: 23 Wrzesień 2019, 10:31   Corsa D opc
   Moje auto: 1.6t OPC


Witam.
Pytanie mam do obeznanych, bo nie wiem gdzie szukać.
Poszukuję jakiś niby oring, który ma być rzekomo pomiędzy rurą downpipe a turbiną i ściska te rury klamra (zacisk katalizatora)
Nie dawno robiłem głowicę i mechanik twierdzi że nie było tam nic wcześniej, a tak nie pierdziało z pod maski przed regeneracją i śmiem twierdzić ze tę część po prostu zgubił, albo jest żle zamocowana?
Po za tym czuć podczas jazdy spaliny w kabinie, bo ewidentnie z pod mocowania dmucha dość mocno i jest nieszczelne.

Nigdzie tego nie mogę znaleźć bo nawet nie wiem jak to się nazywa. Mechanik niby zamówił i od miesiąca kontakt się z nim urwał i postanowiłem zrobić to na własną rękę.
 
     
 _Grzesiek_


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: Grzesiek
Pomógł: 9 razy
Wiek: 55
Dołączył: 13 Sie 2017
Posty: 96
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23 Wrzesień 2019, 17:37   
   Moje auto: Corsa B 1.5TD


Hej.
Jak wiesz gdzie szukać , to może znajdziesz : https://opel.7zap.com/pl/car/s07/g/3/12-0/ Obstawiam numer 18-cie.
 
     
 Konani


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tralala
Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 26
Skąd: Kato
Wysłany: 25 Wrzesień 2019, 06:49   
   Moje auto: 1.6t OPC


Klamrę to ja mam, chodzi chyba o 17
Znalazłem tylko jedną stronę, która to sprzedaje i pewnie nie mają na stanie. Trzeba będzie chyba coś pomyśleć z puszką po browarze ;)
Dzieki za listę części ;)
 
     
 _Grzesiek_


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: Grzesiek
Pomógł: 9 razy
Wiek: 55
Dołączył: 13 Sie 2017
Posty: 96
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25 Wrzesień 2019, 13:22   
   Moje auto: Corsa B 1.5TD


Proszę bardzo.
Szukane po numerze części nr 17 : https://www.czesciauto24.pl/fa1/8248670 , https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3416181614321-EL633000-uszczelka-ukladu-wydechowego,scr_dItems.html . Jeszcze dorwać kogoś z rabatami i jakoś można cenę przełknąć.
 
     
 Konani


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tralala
Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 26
Skąd: Kato
Wysłany: 3 Listopad 2019, 20:12   
   Moje auto: 1.6t OPC


Przez dłuższy weekend miałem okazję położyć się pod autem i okazało się że pierdzenie dochodzi jednak z plecionki. Jest dosłownie w środku rozprute, a tę część też przy okazji zamówię.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Silnik i osprzęt » Corsa D opc
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.