Opony letnie o bardzo dobrej przyczepności
Autor Wiadomość
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Lipiec 2019, 09:33   Opony letnie o bardzo dobrej przyczepności

Poszukuję jakiś opon letnich o bardzo dobrej przyczepności. Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Przyczepność - powinna być w miarę dobra, zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni.
 
     
 Pieprz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Lipiec 2019, 13:35   

Zwykle jest tak, że opony które mają mieć dobrą przyczepność powinny być szerokie oraz najlepiej niskoprofilowe, aby przy wchodzeniu w zakręty utrzymać możliwie jak najlepszą przyczepność. Opony to jeden z kilku elementów wpływających na przyczepność - pozostałe to sylwetka samochodu, jej opływowość, fakt czy stawia jakieś opory z tego zakresu itd.
Proponuję dopytać jeszcze u doradców klienta - w sklepach oponiarskich.
Tutaj możesz sprawdzić przykladową specyfikację: http://fuks-olsztyn.pl/po...n-weatherproof/
Ostatnio zmieniony przez 15 Lipiec 2019, 07:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 blindmen


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Klub: Vectra Klub Polska
Imię: Andrzej
Wiek: 37
Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 54
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 13 Lipiec 2019, 22:57   
   Moje auto: Corsa E D14XEL


Co to jest przystępna cena?
Ja już w salonie porosłem o całoroczne bo nie lubię bawić się w wymianę kół. Cena: 1200 z wymianą. Dla mnie to cena OK. Goodyear Vector 4Seasons.
Ja bym też parametr głośności brał pod uwagę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Koła, felgi i opony » Opony letnie o bardzo dobrej przyczepności
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.