Przewóz auta do Polski z Niemiec
Autor Wiadomość
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Kwiecień 2019, 14:00   Przewóz auta do Polski z Niemiec

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś auta w Niemczech. Część z nich nie nadaje się do jazdy, bo są np po lekkim dzwonie, stłuczce czy innym uszkodzeniu, ale naprawa będzie i tak tańsza niż zakup podobnego auta w PL. Kwestią otwartą pozostaje zorganizowanie transportu, w kierunku na Warszawę. Ktoś już to może przerabiał?
 
     
 ralf
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Kwiecień 2019, 06:03   

Możliwości z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Jedną z opcji jest samodzielne wynajęcie samochodu - lawety. Wiele wypożyczalni ma taką możliwość, lawety na kat. B. Większe od osobowki, więc trzeba być ostrożniejszym - to oczywiste.
Są też liczne firmy które specjalizują się w usługach związanych z transportowaniem samochodu do określonego celu. Z tego co czytam, to np Sined wykonuje tego rodzaju usługi.
Ostatnio zmieniony przez 18 Kwiecień 2019, 13:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 madżenta


Informacje
kujawsko pomorskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Dołączył: 01 Gru 2018
Posty: 51
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 17 Kwiecień 2019, 20:08   
   Moje auto: Corsa E; 1,4 90 KM


Przerabiałem kiedyś taki temat, kolega mi podpowiedział. Wyszukałem w okolicy laweciarza, ale nie takiego co ma jeden, ledwo zipiący samochód, tylko taki poważniejszy, na temat którego ludziska pisali pozytywne komentarze.
Pojechałem do niego, powiedziałem co potrzebuję. Odpowiedział, że jak najbardziej, nie ma problemu, podpisujemy umowę na wykonanie usługi. Ustaliliśmy, że jadę z nim na miejsce lub swoim samochodem. Kupuję co chcę, on to pakuje na lawetę i przywozi pod wskazany adres. To było ok. 6 lat temu. Wtedy za taką trasę (gdzieś pod Berlin) udało mi się stragować do 900 zł. Nie wiem czy to dużo czy mało bo nie miałem porównania. Niestety, albo stety do realizacji zadania nie doszło - kupiłem coś w kraju.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Przewóz auta do Polski z Niemiec
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.