W jaki sposób powstrzymać przedwczesny wytrysk
Autor Wiadomość
 trod
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Wrzesień 2018, 07:02   W jaki sposób powstrzymać przedwczesny wytrysk

Panowie macie jakies sposoby na przedłuzenie stosunku.

Ogolnie zwykle jest ok ale czasami człowiek jest tak podniecony, że kończy dużo wczesniej niż zamierzał....
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Wrzesień 2018, 12:58   

A nie pomaga masturbacja przed? Jeśli nie chcesz używać gumek to zawsze możesz wypróbować sobie chusteczke orgasm control. Moim zdaniem lepsze.
 
     
 MarTech


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Arek
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 175
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 28 Wrzesień 2018, 16:43   
   Moje auto: OPEL/FORD


Ekhm.... nie to żebym się czepiał, ale forum motoryzacyjne nie jest skupiskiem specjalistów od ejakulacji. Odnoszę wrażenie, że IP jednego i drugiego jest takie samo, pisze to jedna osoba i jest to spamer...
 
     
 Piecia



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 299
Skąd: Warszawa/Merzig (DE)
Wysłany: 28 Wrzesień 2018, 22:18   
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTI


MarTech, jest jeszcze trzeci użytkownik, który lubi zadawać pytania i odpowiadać na posty dwóch powyższych Panów.
 
     
 MarTech


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Arek
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 175
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 29 Wrzesień 2018, 10:16   
   Moje auto: OPEL/FORD


No to ja się pytam: gdzie jest Admin? :wstyd:
 
     
 trod
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Październik 2018, 06:41   

Pomaga ale sam chciałbym tak normalnie z doskoku, czasami zdarza się szybki numerek i nie mogę bo koniec zanim nawet sie rozkręcimy. Poza tym tn drugi raz po masturbacji nie jest w moim odczuciu tak przyjemny jak za pierwszym razem. Moja partnerka ogólnie jest bardzo wyrozumiała ale czasami wspominała że miałaby fantazję aby długo i mocno. Ale nie jest to niestety możliwe.O chusteczkach jeszcze nie słyszałem.
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Październik 2018, 13:32   

A szkoda bo dla mnie są lepsze od gumek. Mianowicie taka chusteczka jest nasączona substancją lekko znieczulającą członka. Używasz jej przed samym stosunkiem, potem wystarczy odczekać te kilka minut. Nie czujesz dyskomfortu, nie mają negatywnego wpływu na nią.No i są niewielkie tak więc taką chusteczkę można sobie trzymać w kieszeni albo po prostu włożyć do portfela.
 
     
 trod
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Październik 2018, 06:17   

To jest to o czym piszesz? https://intymnosc.pl/pl/bestsellery/1551-oc-wipes-6szt-chusteczki-przedluzajace-stosunek-hit-2015.html Ogólnie kiedyś miałem spray ale innej firmy i nie podziałał zbytnio.
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Październik 2018, 13:07   

Tak,to są właśnie te chusteczki. Ogólnie tych wszystkich sprayów i zeli na przedłużenie wytrysku jest wiele jednak nie każdy ma taka samą skuteczność bo przecież składy miewają zupełnie inne.Seria orgasm control jest z tych mocniejszych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » W jaki sposób powstrzymać przedwczesny wytrysk
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.