Corsa C- Bład 1616
Autor Wiadomość
 Mercedresik91


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Andrzej
Dołączył: 31 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Katowice
Wysłany: 31 Maj 2018, 21:59   Corsa C- Bład 1616
   Moje auto: Corsa C


Dzień dobry wszystkim. Proszę o pomoc. Szukam i szukam i nigdzie nie znalazłem czegoś w stu procentach podobnego. Posiadam Opla Corse C 2001, 1.0 benzyna. Po sprawdzeniu błedów metodą gaz.. i przekręcenie kluczyka podaje mi kod- 1616. Czytałem o tym kodzie. Pytanie co zrobić? Gdzie szukać przyczyny? Bateria w pilocie została wymieniona na dobrą nową- poza tym immo działa nie ma problemu odpalaniem z obu okluczy jak i z zamykaniem. Kluczyk po wymianie został zaprogramowany metodą przekręcenia w stacyjne itd. Jak znajdywałem na forach. Problem z bezpiecznkkiem? Ale jakim? Gdzie? Miał ktoś podobny problem? Proszę o rady co sprawdzić, gdzie i jak szukać.

[ Dodano: 2 Czerwiec 2018, 23:09 ]
Dobra problem rozwiązany. Mianowicie... okazało się że popoprawiałem plastikową obudowę która znajduję się na kierownicy... i nie wyświetla już błedów. Widać ze coś tam nie stykało. Znajdę więcej czasu to odkręce to i wszystko ogarnę by więcej się już to nie powtórzyło. Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » Corsa C- Bład 1616
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.