Trzeszczy prawa strona
Autor Wiadomość
 MariuszK 

Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: mariusz
Wysłany: 6 Kwiecień 2018, 22:41   Trzeszczy prawa strona
   Moje auto: corsa E 5d 1.4 Lpg

Witam trzeszczy mi po prawej stronie miedzy szyba a drzwiami popsikałem każde łączenie tych plastików kolo szyby ,drzwi silikonem zero poprawy .
Dźwięki wydobywają sie na nie równościach oraz przyspieszaniu ,hamowaniu miał ktos z was z tym problem i jeżeli tak to jak to rozwiązał
Dokładnie nie potrafię określić który to plastik jak po zimie zaczęło trzeszczeć tak trzeszczy
Mam jeszcze gwarancje ale nie wiem czy takie cos uznaja
--------------------
mm

mietrusz 

Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Wysłany: 7 Kwiecień 2018, 11:23   Re: Trzeszczy prawa strona
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM

Jak czytam to zaczynam się bać,bo przez takie wszystkie niedoróbki sprzedałem Corsę D z przebiegiem 70tys.U mnie po zimie nawiewy gwiżdżą.Jest też gwarancja,zgłosiłem i usłyszałem że diagnosta sprawdzi,więc śmiało do nich wal.Ja w Corsie D spryskiwałem olejem zawiasy,zamki ,zaczepy zamków i to pomagało.
Uszczelki warto też gliceryną przelecieć.Ja używam całe życie tej z apteki chociaż są już jakieś specjalne specyfiki.

Poczytaj wątek z linku tam ktoś sobie poradził.

http://klubcorsa.pl/viewtopic.php?p=72100#72100

Wtwgplt 

Informacje
mazowieckie

Imię: Łukasz
Wysłany: 10 Kwiecień 2018, 09:18   
   Moje auto: Corsa E Enjoy 1.2 70Km

U mnie z kolei od dwóch dni zaczął trzeszczeć, a w zasadzie pukać/stukać przedni słupek od kierowcy lub okolice przednich drzwi (zamka). Wydaje mi się, że są problemy z zamkiem drzwi, bo przy przyśpieszaniu i hamowaniu puka, a czasem na wybojach cisza. Tak jakby rygiel nie trzymał odpowiednio mocno drzwi.
Pojadę z tym na ASO niedługo, ale mam wątpliwości, czy będą umieli to skutecznie naprawić.
Dam info, czy coś pomogli.

Szkoda, bo to psuje frajdę z jazdy, a powiem, że od zakupu (08/2017) bardzo przyjemnie mi się jeździło dotychczas.

mietrusz 

Informacje
pomorskie

Wysłany: 10 Kwiecień 2018, 14:04   

Już ktoś na forum miał taki problem.Jeżeli dobrze pamiętam to był w ASO i okazało się,że mocowanie lewego błotnika było za blisko słupka.Coś,że śrubę mocującą błotnik przy słupku robili ale nie pamiętam dokładnie.Poszukaj może znajdziesz.To jest dopracowany samochód a wszystkie niedoróbki z D zostały poprawione.Zapewne jest drobiazg tylko trzeba znaleźć.

MariuszK 

Informacje
slaskie

Wysłany: 10 Kwiecień 2018, 15:25   

Do aso dzwoniłem i przez telefon usłyszałem ze mocowania plastików regulacje drzwi itp ni podlegają gwarancji jest to w gwarancji opisane mogą szukać ale za 280zl za godzinę

Inne aso zgodziło sie popatrzeć w poniedziałek
--------------------
mm

Wtwgplt 

Informacje
mazowieckie

Imię: Łukasz
Wysłany: 10 Kwiecień 2018, 18:49   
   Moje auto: Corsa E Enjoy 1.2 70Km

U mnie pomogła taśma na rygiel od drzwi. Trochę mało estetyczne, ale na razie skuteczne. Jak będę miał więcej czasu, to pobawie się ustawieniami tego rygla i posprawdzam, czy wszystkie śruby są w zawiasach dobrze dokręcone.
Cytat:
to jest dopracowany samochód a wszystkie niedoróbki z D zostały poprawione.
@mietrusz możesz rozwinąć tę myśl, na jakie niedobórbki w Corsie D natrafiłeś, których teraz już nie ma?

MariuszK 

Informacje
slaskie

Wysłany: 16 Kwiecień 2018, 08:56   

Bylem w aso jeździłem z 2 osobami i żaden tego nie słyszał w czerwcu 1 przegląd może do tego czasu będzie tak trzeszczeć ze sie na przestankach ludzie będą obracać to moze to usłyszą serwisanci
--------------------
mm

mietrusz 

Informacje
pomorskie

Wysłany: 18 Kwiecień 2018, 10:48   

https://www.autocentrum.pl/

Tam znajdziesz całą listę niedoróbek.

MariuszK 

Informacje
slaskie

Wysłany: 18 Kwiecień 2018, 22:49   

mietrusz napisał/a:
https://www.autocentrum.pl/

Tam znajdziesz całą listę niedoróbek.

Niestety nic tam nie znalazłem
--------------------
mm

mietrusz 

Informacje
pomorskie

Wysłany: Wczoraj 10:49   

Zmienili układ strony ale jak wejdziesz w ocenę Corsy D to znajdziesz.Wcześniej była cała lista.np.Krawędź buta prawej nogi haczyła o pedał hamulca w Corsie E już jest płaski od strony gazu i nie haczy a było to wku...e jak sobie przypomnę.Włączniki światem przeciw mgielnych,potem poprawione jeszcze w Corsie D.Dżojstik od kierunkowskazów,wielu narzekało.Klakson blisko obręczy kierownicy co powodowało zwłaszcza przy cofaniu że się często naciskało i trąbiło na ludzi.Słychać było łożyska kół przednich co reklamowałem na gwarancji to usłyszałem że mam sobie radio włączyć albo Astrę kupić.Trzeszczące drzwi,szorowanie klocków o tarczę co było słychać przy każdym hamowaniu przy wolnej jeździe-już nie pamiętam ale była cała strona nawet trzeba było przewijać.Sprzedałem po miesiącu zapłacenia ostatniej raty.Z Corsy E jestem zadowolony ale byłbym bardziej jakby była na podwoziu Mokki jak zapowiadali wcześnie.Nie jest źle ale mogło być super bo świadomość że coś jest od fiata ...............

.::Pani Reklama::.

pisz smiało! reklama@klubcorsa.pl

Dołaczył : Dawno Temu
Skad : Z bazy danych

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje