Dodanie drugiego pilota centralnego zamka - jaka procedura ?
Autor Wiadomość
 marekk


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Marek
Dołączył: 04 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 4 Marzec 2018, 19:29   Dodanie drugiego pilota centralnego zamka - jaka procedura ?
   Moje auto: Corsa E 1,4 75KM


Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Posiadam dwa kluczyki z pilotem centralnego zamka do mojego auta i jak się okazuje drugi pilot nie jest dodany - nie można otworzyć/zamknąć auta ale kod immobilizera jak najbardziej jest dodany, auto odpala. Jaka jest procedura dodawania pilotów centralnego zamka ? ( przejrzałem instrukcję obsługi ale nie znalazłem nic na ten temat )

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
 
     
 Adam10


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Klub: Omega Klub
Imię: Adam
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 225
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 4 Marzec 2018, 19:54   
   Moje auto: Z12XEP


Pewna procedura: kompem

A druga opcja to wsiadasz do auta, przekręcasz kluczyk w stacyjce aż zapala się kontrolki a następnie wciskasz i trzymasz przycisk na pilocie (obojętnie czy od zamykania czy od otwierania). Jeśli auto po około 2-3sek trzymania przycisku zamknie się i otworzy tzn ze pilot został pomyślnie dodany. Jeśli nie to zostaje tylko opcja pierwsza. Upewnij się najpierw że w pilocie jest dobra bateria
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 4 Marzec 2018, 23:30   Re: Dodanie drugiego pilota centralnego zamka - jaka procedu
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Jeżeli jest bateria pełna i pilot sprawny to pamiętam chyba z Corsy D,że trzeba otworzyć dziwi wkładając klucz do zamka w drzwiach a następnie włączyć zapłon czy nawet uruchomić silnik.
 
     
 marekk


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Marek
Dołączył: 04 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 6 Marzec 2018, 20:12   
   Moje auto: Corsa E 1,4 75KM


Próbowałem obu sposobów jeszcze przed założeniem tematu ale dziękuję za podpowiedzi :) niestety nie działają :) a bateria jest sprawna. Może jeszcze ktoś ma jakieś pomysły ? W ostateczności będę musiał podjechać do aso i niech się tym zajmą
 
     
 Adam10


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Klub: Omega Klub
Imię: Adam
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 225
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 6 Marzec 2018, 20:40   
   Moje auto: Z12XEP


Wystarczy ktoś z Op-comem i zrobi Ci to za połowę ceny w ASO ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Inne » Dodanie drugiego pilota centralnego zamka - jaka procedura ?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.